Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 96111
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ένα μωρό πετιτ,λεπτοκαμωμένο με όμορφα μάτια ,ωραίο ξανθό μαλλάκι κ πάνω από όλα θα το χαρακτήριζα καλό τυπάκι.Δεν βγάζει μάτια ( όταν την δεις δεν λες ,ω τι γυναικάρα ειναι αυτή) ,ειναι για αυτούς που γουστάρουν λεπτές κοπέλες ,αδύνατο ύλες ,με γλυκά χαρακτηριστικά προσώπου.Η συνάντηση έγινε πριν λίγες μέρες στα hotel του κέντρου (στο Prive) ,έσκασε μύτη στην ώρα της,χαμογελαστή ,με τζινακι ,με ωραίο μπλουζάκι ,βαμμένη κ μύριζε ένα ωραίο άρωμα που σου έκανε το κλικ να την ρωτήσεις ,ρε μωρό ποιο ειναι αυτό το άρωμα ,με τρελαίνει.Θα έλεγα ευγενική ,μιλήσαμε λίγο να σπάσει ο πάγος κ αφού σιγά σιγά γδύθηκε άρχισε η μάχη του Δράμαλη.Σωμα πεντακάθαρο,άκρως ξυρισμένο μουνακι, όμορφα νύχια κ με μια μαεστρία άρχισε να με φιλάει στο λαιμό κ σιγά σιγά να κατεβαίνει προς τα κάτω .Η πουτσα μου είχε γίνει πέτρα ,ήθελε την πίπα από το μωρό.Οντως η Αννουλα τον πήρε στο στόμα όλον μεσα ,την έχει δουλέψει την πίπα αρκετά ,ξέρει να σε γλύφει ( γεμάτη πίπα ,πολύ σάλιο,φτυσιματα στην πουτσα,τα αρχιδια) ,δεν άργησα να χύσω ,η καβλα μου είχε ξεχειλίσει ,η ηδονή μεγάλη .Ετσι κ έγινε η πρώτη καταθεση(όχι στο στόμα,το αποφεύγει).Ντουζακι να δροσιστεί ,μπήκα κ γω κ κάναμε μαζί μπανάκι μια χαρά θα έλεγα.Να μην ξεχάσω να πω το μαλλί της Τωρα το έχει ξανθό ,το είχε μελαχροινο (όπως δείχνουν οι φωτό στο προφίλ της) .Στον δεύτερο γύρο μετά από λίγο πρώτου ξεκινήσουμε τις είπα να βάλει δακτυλάκι στο μουνακι της κ να μαλακιστει (άλλη καβλα κ αυτή) το έκανε σαν να μην υπήρχα ,το έκανε με μια φυσικότητα ,μου λέει μου αρέσει να με βλέπουν όταν βαράω μαλάκια ,παιχτον κ συ λίγο κ έλα να με ξεσκισεις μετά.Τουρμπο το καβλι μου πάλι ,πιάνουμε ένα 69 όλα τα λεφτα.Απιστευτο γλύψιμο (το μουνι της βγάζει μια γλυκάδα ,δεν στραβώνεις ,γουστάρεις να το γλύφεις ) ,τι δάκτυλά της έβαλα καβλα κ μόνο καβλα.Μετα γυρνάει κ μου λέει ,έλα μην τεμπελιαζεις ήρθε η σειρά σου να με ξεσκισεις .Οντως το μωρό είχε καβλώσει... Τρομερά !!! Τι πλαγιά,τι μπροστά ,τι στα τέσσερα κ να μου λέει πιο δυνατά σκίσε με κ άλλο.Μεσα στα όλα να πω την αλήθεια κ μια που ήταν καβλωμενη έκανα κ μια προσπάθεια να τις τον βάλω από τον κωλο ,μου ψιλό γκρίνιαξε η προσπάθεια απέτυχε ( δεν ήθελα να πιέσω παραπάνω).Μετα από λίγο έχυσε κ δεν άργησα κ γω να τελειώσω κ πιο συγκεκριμένα στα κωλομάγουλα της.Παντως δέχεται προστυχόλογα ,να την βαράς στον κωλο (προσαρμόζεται σε
Κάποια στάνταρ).Η Αννουλα ειναι ένα φιλότιμο τυπάκι ,περνάς καλα,εάν τις δείξεις σεβασμό στο πως θα τις φερθείς ,μπορεί να σου κάνει κ το κάτι παραπάνω(αύτο μου έβγαλε) .Εαν πάμε τωρα στα μείον της,δεν κάνει γλωσσόφιλα ,δεν σε αφήνει να την χύσεις στο στόμα κ κωλο το αποφεύγει (κ από τι μου είπε εάν κάποιες φορές έχει κάνει,παίζει ρόλο το μέγεθος κ σε τι φάση θα την πετύχεις) .Νομίζω ότι δεν πέρασα άσχημα ,που ενώ είχε κάποιες πικρόχολες κριτικές το τελευταίο διάστημα από κάποιους συναγωνιστές ,θα την ξανά τιμήσω.Κ τα 80 ευρώ δεν τα έκλαψα με τίποτε ,ελπίζω να βοήθησα κάποια άτομα να βγάλουν τα δικά τους συμπεράσματα ......

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
261
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Nikos752, doc_lin, Borgia21 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Ιουνίου, 2016
Μπράβο τύπε για την ειλικρίνεια σου γιατι σε μερικούς αρεσει να βάζουν μπόλικη σάλτσα Καπέλο
27 Ιουνίου, 2016
και εγω θα πω μπραβο σαν τον πολαξ απλα να πω οτι η πιπα της δεν ειναι πολυ καλη μετρια θα την ελεγα παιζουν ρολο παντα και το μεγεθος.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2