Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161602
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Να πω κι εγώ την εμπειρία μου με την κοπέλα.
Συνάντηση στο Μεταξουργείο η κοπέλα ήρθε στην ώρα της και μπήκε για μπάνιο.
Εκ πρώτης όψεως φαίνεται για μια συνηθισμένη κοπέλα με γυμνασμένο σώμα η όποια δεν θα αποσπούσε την προσοχή μου στο δρόμο.
Περιμένω λοιπόν στη πολυθρόνα για να βγεί το κορίτσι να κάνουμε τρέλες.
Προς έκπληξη μου δε βγήκε με την πετσέτα αλλά με ένα δικτυωτό κορμάκι της λέω
- Μωρό μου εδώ ήρθαμε για να γδυθούμε και μου λέει
- Ε δε θες να το βγάλεις εσύ;
Ορμάω κι εγώ λοιπόν φιλία γλυψίματα και ξεκινάει η πίπα όπου έδωσε ρέστα. Βαθιά τσιμπούκια ως το λαρύγγι σάλιο και gaging!!! Αυτά είναι λέω ξάπλωσα και απολάμβανα το θέαμα. Δοκιμάσαμε αρκετές στάσεις πίπας, 69, στη πολυθρόνα στα γόνατα με θέα τον καθρέφτη μέχρι που την γύρισα ανάσκελα στο κρεβάτι κι εγώ να της καρφώνω το στοματάκι. Η γκόμενα πραγματικά γούσταρε τον κατάπινε όσο πιο πολύ μπορούσε και τα έγλιφε ΟΛΑ.

Μετά από αυτό τον τσιμπουκομαραθώνιο αρχίζει το σεξ. Κι εκεί τα ίδια στο κρεβάτι στα 4 στη πολυθρόνα στο τραπεζάκι του καθρέφτη μόνο το πάτωμα έμεινε. Κατάλαβα ότι γουστάρει τα σκληρά οπότε έβαλα όλοι μου την αντοχή για να την ανταμείψω, μούσκεμα έγινα. Γουστάρει επίσης τα κολομπατσάκια όπου με παρότρυνε να την χαστουκίζω δυνατά θέλει να δίνει πόνο το μωρό.
Για τελείωμα έχυσα στο στοματάκι της όπου τα πήρε και τα έφτυσε...

Γενικά παρόλο που η κοπέλα έκανε πολύ δυνατό σεξ και πιστεύω γουστάρει πιο σκληρές καταστάσεις (BDSM) δε μπορώ να πω ότι πέρασα το τέλειο ραντεβού για ένα λόγο: η κοπέλα παρόλο που γούσταρε δεν ξανοίχτηκε καθόλου, ήταν πολύ τυπική, ακόμα και στο σεξ όταν μιλούσαμε ήταν σαν να μιλάω σε υπάλληλο μου φάνηκε πολύ κλειστή.

Την προτείνω ανεπιφύλακτα για τους λάτρες της πίπας και mouthfuck η κοπέλα είναι ακούραστη!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
BigJumper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
838
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nteminio_nik, STAVROS6969, Bestron.13 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2016
σωστός !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1