Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Απο το GDE απ τα τελη Μαρτιου μεχρι που εφυγε απο Θεσσαονικη εχω παρει 4 κοπελες με τη σειρα Βερονικα, Καμελια, Μια κ Αννα, με 2 περασα καλα και με της αλλες δυο εφαγα φολα, τους εχω γραψει και στο νημα τους μηνυμα αν ειναι να ξαναρθουν Θεσσαλονικη να φερουν κοπελες σαν τη Βερονικα να εχουν δουλεια και αυτοι και εμεις να περναμε καλα (το μυνημα περιμενει εγκριση). Ακομη να πω οτι η ημερομηνιες για της παλιες συναντησεις ειναι τελειος ενδεικτικες. Εχω παει για δουλεια εκτος Θεσσαλονικης τελειωνο πιο γρηγορα αποτι υπολογιζα και επιστρεφοντας μου ηρθε στο μυαλο η Αννα την ειχα δει την προηγουμενη μερα στο σαιτ του γραφειου, παιρνω τηλ. οπως οδηγουσα η κοπελα ευγενικη οπως παντα μου κλεινει το ραντεβου, μου εκανε εντυπωση που με ειπε οτι ωρα θελω σκεφτομαι καινουργια εδω και δεν εχει δουλεια? Τελος παντων φτανω χοτελι ξαναπαιρνω τηλ μου λεει αριθμο δωματιου και ανεβαινω, ακριβως διπλανο δωματιο απο αυτο που ειχα κανει το ραντεβου πριν λιγες μερες με την Σασα-Αλονα και μου ηρθε στο μυαλο η καταπληκτικη ωρα που περασα μαζι με αυτη την αρχοντογυναικα, λεω μακαρι να περασω τα ιδια αλλα που. Χτυπαω πορτα ανοιγει η κοπελα χαιρετιομαστε δια χειραψιας και το πρωτο πραγμα που με λεει δεν μιλαω καλα αγγλικα μη του της λεω και γελαω μπαινω στο δωματιο η τηλεοραση επαιζε ενα ρωσικο προγραμα σαν τα μεσημειανα τα δικα μας η κοπελα καπως ψυχρη δεν δινω σημασια δινω δωρακι και παω για μπανιο. Εδω να κανω μια περιγραφη της κοπελας, περι του 1,70 βυζι 3αρι καλο φυσικο και στητο, ομορφο προσωπο, επιδερμιδα απαλη, σφικτο κορμι καθοτι νεαρα περι τα 25 την εκοψα, με υποδεχτηκμε με ενα ολοσωμο μινη κολητο φορεματακι και μαυρες γοβες. Βγαινω απτο μπανιο μπαινει κανει και αυτη, μπραβο λεω καθαρη αλωστε φημισμενες γ΄αυτο η ρωσσιδες βγενει απτο μπανιο τελειος γυμνη το θεαμα ηταν καλο και εκει τελειωνουν ολα τα καλα.Ερχεται διπλα μου παω να τη φιλησω τραβιεται, δεν φιλας της λεω? το σαιτ το εχει στο προγραμμα, με νοηματα με λεει οτι δεν καταλαβαινει, αστο λεω ξεκινα πιπα, περνει προφυλακτικο παει να το περασει οπα της λεω το σαιτ γραφει χωρις κανει παλι πως δεν καταλαβαινει Θυμός μετα απο νοηματα κτλ μου το γλυφει λιγο επανω λεω αστο περνα τη σακουλα μπας και δουμε ασπρη μερα, εκει καπως εκανε μια αεροπιπα λεω γαμησετα τη λεω να στηθει στα τεσσερα που το θεαμα ηταν καλο τη πηδηξα λιγο ετσι της ειχα βαλει και των αντιχειρα στο κωλο που ηταν δουλεμενως αρκετα δεν το αρνηθηκε τη λεω για πρωκτκο μπας και σωσω τιποτα μου λεει 50 τι 50 κοπελα μου της λεω στο σαιτ γραφει 30, αστο λεω τη ξαπλωνω μπρουμητα οπου και τελειωσα με αγριο σφυροκοπημα. Εκανα μπανακι βγενω απο το μπανιο και βλεπω τη μικρα ορθια να παρακολουθει την Ρωσσικη μαλακια στη τηλεοραση δεν εδωσε σημασια δεν εδωσα κ εγω ντυθηκα κ εφυγα. Βγαινοντας βλεπω τη πορτα της Σασας Έρωτας και λεω που εισαι ρε Σασα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 09, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
453
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord, blizardeye, satyrus και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιουνίου, 2016
έσωσες κόσμο
23 Ιουνίου, 2016
Ξεχασα να γραψω οτι το συστημα μου δινει τη δυνατοτητα για χαμηλοτερο βαθμο 3 στα 3αρια θα εβαζα 1
24 Ιουνίου, 2016
Η κουφαλα,τον κωλο τον κατάλαβε,όλα τα υπόλοιπα ομως οχι Μαλακία
Φυσικά,όπου υπαρχει μαρμιτα(έξτρα χρεώσεις)ξαφνικα μιλάνε όλες τις γλώσσες...
24 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μακαρι φιλε γιατι στην εποχη μας δεν περισσευουν Καπέλο
24 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν υπαρχει μαρμιτα φιλε συκωνουν τα αυτια σαν του γαιδαρου Καπέλο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5