Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116909
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πριν λιγο επεστρεψα απο τη συναντηση με την βερονικα, εχω κανει 4 τσιγαρα για να συνελθω γιατι τα ποδια μου ετρεμαν ...ανοιξα το pc καιμπηκα στο αγαπημενο μου site να βγαλω απο μεσα μου ολα τα πορνοσυναισθηματα που αυτη την στιγμη εχω,σημερα εκανα απο τα κορυφαια πηδηματα στην πουτανοκαριερα μου . εχουμε και λεμε....Γενικα αποφευγω να κανω γλυφομουνι σε πουτανα εκτος και αν αυτη ειναι η βερονικα... εβαλα την γλωσσα στην τρυπουλα της και ξεχασα να την βγαλω... ας τα παρουμε τα πραγματα απο την αρχη... η πορτα χτυπησεακριβως την ωρα του προκαθορισμενου ραντεβου μας... την βερονικα την ειχα ξαναπαρει παλιοτερα... μολις μπηκε μου λεει που χαθηκες εσυ?? και αρχιζει τα γλωσσσοφιλα... με παθος καβλα και ηδονη ταυτοχρονα... η πετσετα που και καλα την περιμενα εχει πεσει και το καταρτι ειναι ορθιο... αρχιζω να της αφαιρω τα ρουχα και την αφηνω μονο με το στριγκακι οπου εφαρμοζε τελεια στο θεσπεσιο κωλαρακι της... την βαζω στο κρεβατι και της αρχιζω ενα δεκαλεπτο πινελο... αν ημουν μπογιατζης με τετοιο πινελο θα ημουν περιζητητος...μου ρχεται σε σταση 69 αφου μου λεει την ατακα ..."θελω το καβλι σου τωρααα, πεινασα και οταν πειναω εγω μετα διψαω..."πιπα τρελη σεμιναριου... να τον βαζει ολο μεσα και με την γλωσσα να γλυφει και τα αρχιδια... δεν αργησα να την ξεδιψασω... πηγε στο μπανιο και ακολουθησα και εγω... απο την καβλα δεν μπορουσα να στριψω τσιγαρο... Ασε το τσιγαρο μου λεει ελα να πουμε 2 κουβεντες για το τι θα μου κανεις μετα ...γελασα μηχανικα.. μαλλον γελασα σα μαλακας ... αφου ειπαμε κανα δυο μαλακιες για το μαυρισμα που εχει κανει (οντως ειναι θεικο το μαυρισμα της) μου ορμαει... ξεκιναει χαμουρεμα ... θελω να σε γλυψω της λεω... και εγω μου απανταει... προχωραμε σε ενα 69 με το βερονικακι απο πανω να γλυφει μπαλες πουτσα και οτι αλλο υπαρχει γυρω απο το καβλι... δεν αργησε ο ορφεας να σηκωθει... πως θα με παρεις μου λεει της λεω θα σε παρω 8/2 ... και αφου γελαει με την εξυπναδα μου στηνεται στα 4... σφυροκοπημα γερω... δεν αλλαξα σταση.. ηθελα να χαζευω την τουρλα της... η μορφη του κορμιου της εκεινη τη στιγμη ηταν τοσο συμμετρικη και τοσο καβλωτικη ταυτοχρονα... γαμησα ενα τεταρτο γεματο, εχυσα μεσα στην καποτα ...δεν ηθελα να χασω δευτερολεπτο ...εμεινα για λιγο μεσα της εως οτου στραγγιξα... σηκωθηκε μου δινει ενα γλωσσοφιλο και παει στο μπανιο... εγω συνεχιζω σα μαλακας να ανναρωτιεμαι τι ειχε συμβει... καθισε λιγο ακομα ... την πληρωσα και αποχωρησε... εμεινα να κοιταω την τσοντα που επαιζε στην tv και να λεω ποσο μπαζα ειναι αυτα μπρος στη βερονικα... ο σειρηνακης θα πρεπει να το εξετασει το κορμι ... και θα πουλησει και θα καβλωσει...
βερονικα σε ευχαριστω...
υ.γ. αν με αφηνε το συστημα εννοειται ο μεσος ορος της βαθμολογιας θα ηταν διψηφιος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 21, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
kolonos07
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
269
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PhantomQ, Emanuel, THV και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού