Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 1 10
Call-Girls 2408
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Εναλλακτικός τίτλος " εκτελούνται μεταφορές , ανυψωσεις βαρέων φορτίων " . Άλλος εναλλακτικός τίτλος " η μαρουλοσαλατα κ το κρεμμύδι ".

Λέω ο καημένος ωραίο μωρό κ αφού έχει σελφι ας την πάρω.
Μπαίνει στο δωμάτιο την βλέπω ε λέω Εντάξει δεν έχει το γκλαμουρ των φωτο. Νταρντανα φαίνεται θα περάσω καλά.
Μπαίνει κατευθείαν για ντους ( προφανής ο λόγος ) βγαίνει , κλείνει φώτα , έρχεται στο κρεβάτι καταλαβαίνω την μαλακια που έχω κάνει κ με αρχίζει στα γλωσσοφιλα.
Γιατί δεν την έδιωξα θα ρωτήσετε. Γιατί την λυπηθηκα. Ίσως έχει θέμα με θυρεοειδή γιατί σε σχέση με τις σελφι που έχει είναι στο +10 κιλά .
Τέλος πάντων αρχίζει πιπα -αξιοπρεπής με σάλιο κ βαθιά. Τα παίρνει στο στόμα κ πάει στο μπάνιο με μια υποψία σιχαμαρας χωρίς να είναι έκδηλη βέβαια αλλά το καταλαβαινεις. Ωχ λέω θα κάνει εμετό. Τελικά όλα οκ.

Ξεκινάει δεύτερος γύρος κ έλα που η μαρουλοσαλατα με το κρεμμύδι είναι πιο έντονα από την γκαβλιαση του πρώτου γύρου κ έχω ξενερώσει απίστευτα. Ξεκινά ν χοροπηδάει μου λέει στα 4 την περνώ στα 4 κ κάπου εκεί το σταματώ.
Πάει για πιπα , ξεκινά, με ρωτά αν μ αρέσει της λέω όχι άστο. Μ κάνει μασάζ -λέμε τωρα- πάει για ντους κ φεύγει.

Μέγα φάουλ από γκλαμουρ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
dickydickman 69
Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
36
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Iso13, Herculas, Rokko28 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2016
Πωωω! την κοιταγα χτες κι ημουν ετοιμος! Με εσωσες !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1