Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σε γενικες γραμμες ακριβως οπως τα ειπε ο φιλος παρακατω. Η γκομενα απλα δεν υπαρχει. Σταθηκα τυχερος μεσα στην ατυχια μου. Η κοπελα ητανε κλεισμενη για παρα πολλες ωρες σημερα οποτε λεω αστο και κλεινω με καποια αλλη κοπελα απο το γραφειο. Η αλλη κοπελα δεν μου αρεσε ιδιαιτερα οταν την ειδα οποτε την εδιωξα ευγενικα και το γκλαμουρ με ενημερωσε οτι καποιος συναγωνιστης ειχε ακυρωσει με κατερινα οποτε εξου και το ραντεβου.

Η πιπα της δεν ητανε αδιαφορη , επιθετικη θα την χαρακτηριζα αλλα το deepthroat δεν το εχει με τιποτα μονο με πολυ πιεση αλλα βλεπεις οτι δυσκολευεται στο συγκεκριμενο τομεα.

Αλλα μετα στο σερβις ειναι που ξεκινανε τα ωραια. Απιστευτη λυσσα για γαμησι παντου. Να την γαμαω σαν τρελος σε ολες τις στασεις ιεραποστολικο στα πλαγια ορθια στον καθρεφτη reverse cow να χοροπηδαει σαν τρελη πανω μου νομιζα θα μου ξεριζωσει τον πουτσο ετσι οπως χοροπηδαγε σε μια φαση αλλα η καυλα ειχε χτυπησει κοκκινο.

Και μετα απο ολα αυτα λεω ενταξει θα ειναι κουρασμενη τωρα δεν μπορει . Τιποτα ,μηδεν κουραση εκει αυτη "you tired baby ? fuck me more " ω ρε παναγια μου λεω απο μεσα μου. να φωναζει συνεχεια να την γαμαω και να μην με αφηνει να παρω ανασα μεχρι που κλαταρα και με εβγαλε νοκ αουτ .

Με λιγα λογια η συγκεκριμενη ενδεικνυται για πολυωρα ραντεβου και αυστηρα σε μη καρδιακους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 16, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kolpos75, THV, psikakos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2016
βαθμολογια ξεχασα να βαλω. Αν εβαζα θα ητανε εμφανιση προσωπο=7 εμφανιση σωμα=6-7 ,επικοινωνια=3-4 διαθεση στο σεξ/συμμετοχη =10 !
K
kostasasximos86
17 Ιουνίου, 2016
Ποιά ήταν η κοπέλα που έδιωξες συναγωνιστή?
18 Ιουνίου, 2016
την kate
K
kostasasximos86
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3