Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση σε ξενοδοχείο του κέντρου.
Ντύσιμο casual , ελαφρύ make up , γλυκό πρόσωπο , που αργότερα όταν μισοέκλεινε τα σχιστά της μάτια μεταμορφωνόταν σε έκφυλο ρωσίδι , μακρύ μαλλί μέχρι τον κώλο και γενικά πιο όμορφη από τις φωτογραφίες.
Αγγλικά κάτω του μετρίου , αλλά με το χαμόγελό της και την προσπάθειά της να σε ευχαριστήσει, συνεννοηθήκαμε ΑΨΟΓΑ .
Σώμα σφιχτό , κώλος απλά τέλειος για εμένα , στενός , πέτρα και τουρλωτός .
Βυζί 2άρι πλαστικό , σκληρό έως πέτρα οπότε δεν έπαιζε καλά στο χούφτωμα , αλλά ρώγα υπέροχη .
Μια δυό περίεργες ουλές , γιατρός δεν είμαι να ξέρω από τι , αριστερά στη λεκάνη της οι οποίες δε χαλάνε το αποτέλεσμα .
Ζήτησε μουσικούλα έβαλα MAD στην τηλεόραση και απόλαυσα το κωλαράκι να κουνιέται καθώς γδυνόταν.

Στο κρεβάτι η πίπα καλή με ρούφηγμα , αρχίδια τα προσπέρασε και μετά άρχισαν τα όργανα .
Αφού πήρα μάτι και μύτη το μουνί και του έδωσα έγκριση , το περιποιήθηκα με δυνατό γλείψιμο .
Από κει και μετά μεταμορφώθηκε σε πορνοστάρ .
Κοντέψαμε να σπάσουμε τον καθρέπτη , την καρέκλα μέχρι και την κουρτίνα ξηλώσαμε .
Όσο πιο δυνατά την πήδαγα άλλο τόσο μου φώναζε fuck fuck .
2 γύροι λοιπόν δυνατό σεξ σε πολλές στάσεις που της ζήταγε και αυτή , χύσιμο και τις 2 στο στήθος αφού cim , cif δε διαθέτει το μαγαζί .

Θα μου μείνει το ότι έπαιρνε πρωτοβουλίες , αφού επίτηδες στην αρχή την άφησα να δω τι θα κάνει , και το ότι γουστάρει να σε κοιτάει στα μάτια ή να σε κοιτάει από τον καθρέπτη να την πηδάς .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Herculas
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
959
Πόντοι:
5.140
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Gingos, satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού