Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 54 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
μετά την ακύρωση του πρώτου ραντεβού από μεριάς μου ανταποκρίθηκε σε μνμ μου το κορίτσι για να συναντηθούμε και να γνωρίσω το φαινόμενο νάγια και γω με την σειρά μου.
το κορίτσι μου είχε στείλει μνμ ότι θα αργήσει λιγάκι από το μεσημέρι για την συνάντηση μας. και καλά έκανε .
Είχα πάρει το δωμάτιο με το τζακούζι ( να το δω και αυτό ).
Χτυπάει την πόρτα και ανοίγοντας την αντικρίζω την νάγια. Κορίτσι ψηλό , μελαχρινό, κορμί λαμπάδα και δυο ωραία μπαλκόνια.
χαιρετιόμαστε ανταλλάσσουμε δυο τρεις κουβέντες, τσιγάρακι κάνουμε (ο χρόνος δεν μας βιάζει φυσικά ), λέμε τις μαλακίες μας και σηκώνετε να πάει να ετοιμαστεί.
έρχεται μετά το μπάνιο με ένα ανώμαλο συνολάκι και αρχίζουμε τα γλωσσόφιλα και το μπαλαμούτι. την γδύνω, με γδύνει και πάμε στο παρασύνθημα.
κατεβαίνει σιγά σιγα και τον παίρνει στο στόμα. τσιμπούκι βαθύ με πολλά πνιξίματα . μπράβο και πάλι μπράβο.
ταυτόχρονα έπαιζα πότε με το μουνάκι της πότε με την κωλάρα της. Χέρια δέχεται παντού και βαθιά. Μόνο αγκώνα δεν έβαλα από μπρος.
έγλυψα και το μουνάκι της που το γουστάρει και περνάμε στην φάση της πίσω πόρτας-φυσικά - το αντέχει το κορίτσι θέλει το μαλλιοτράβηγμα, τις σφαλιάρες στα κωλομέρια ,το ευχαριστιέται και το ζητά. Άργησα να τελειώσω αλλά όταν τελείωσα τα κατάπιε όλα , καλό κορίτσι, ήθελε τις πρωτεΐνες και τα αμινοξέα.
Ντουζάκι και από τους δύο μας και πέρασμα στο τζακούζι για τσιγάρο κουβέντα και πεοθηλασμό.
βαρέθηκα ρε παιδιά στο υγρό στοιχείο και περάσαμε στο κρεβάτι λίγο ποιο χαλαρά στην αρχή με τα αλληλογλυψήματα και πάω από μπρος τώρα .
Γουστάρει δυνατά , στα 4 , στα όρθια , πλάγια, γουστάρει η γκόμενα. τελείωμα στο στόμα πάλι με την ανάλογη κατάποση.
τσιγαρο, μπανάκι μου φόρτισε και το κινητό και αναχώρηση.
ήταν μία πολύ συνάντηση ,
ραντεβού δεν κάνει πολλά για αυτό και η αναμονή. δεν έχει γραμματείς και φαρισαίους.
Το κάνει γιατί το γουστάρει αλλά και δεν θέλει να καεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 11, 2016
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
332
Likes:
25.831
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Antonis78, delipas, TOMCRUISE και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού