Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα.Χρόνια παρακουλουθώ το forum αλλά είπα να μπω τώρα και εγώ στη παρέα.
Συνάντηση κάπου στις αρχές του 2016 καθώς βρισκόμουν Αθήνα για λίγες μέρες για κάποιες δουλειές και είπα να τιμήσω τη κυρία που μου είχε γυαλίσει!
Συννενόηση εύκολη απο το τηλ κατατοπιστική για το χώρο της,το βρήκα άνετα αν και δε έχω ιδέα απο Αθήνα.Με περίμενε στη πόρτα με ένα μαύρο ολόσωμο φουστανάκι.Φιλί στη πόρτα και περνάω μέσα.
Περνάω στο σαλόνι βλέπω και το σκυλί εκεί,και μπουκάρω στο δωμάτιο απευθείας.Έπαιζε στη τηλεόραση ταινία ερωτικού περιεχομένου για να κάνει κλίμα,και αρχίζουμε να μπαίνουμε στον αγώνα.
Φιλιά με γλώσσα,πίπα πολύ καλή χωρίς προφ,και σεξ σε 4 στάσεις.Τελείωμα στο φοβερό στήθος της.Μπαίνω για μπανάκι χαλαρώνω και περνάμε για δεύτερο γύρο,όπου τα δώσαμε όλα και εγώ και αυτή.τελείωμα πάλι στο στήθος και μετά το ντους που ξανά έκανα αποχώρησα διακριτικά.
Συνοπτικά για μένα μια πολύ καλή επιλογή αυτή της Μάγιας για τα 60 ευρώ,συστίνεται ανεπιφύλακτα για λάτρεις των milf.
Σε λίγο καίρο θα μα ξανά για υποχρεώσεις Αθήνα και σίγουρα θα ξανατιμηθεί.

Καλή συνέχεια και καλά γλέντια σε όλους,
asverkos

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
asverkos
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
54
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 circuitboy, Ntiknik, fouxter και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2016
Πώς τη γλίτωσε το σκυλί ακόμα απορώ...Δεν περίμενα κάτι λιγότερο από σένα άσβερκε, η τύπισσα ακούγεται τίμιο παικτάκι και θα δοκιμαστεί μόλις βρεθώ κιεγώ Άθενς για μπίζνες.Μπαίνει στα υπόψιν.
Γ
Γλεντοκόπος
26 Αυγούστου, 2016
Που θα μπορούσα να βρω τηλέφωνό της? Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2