Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116918
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Διαβάζοντας παλαιότερα σχόλια για την Βερόνικα-Αντριάνα ή όπως αλλιώς λεγόταν, αλλά και βλέποντας τις κολακευτικες φωτογραφίες της, ήθελα από τότε να την συναντήσω, άλλα δεν μου δόθηκε η ευκαιρία. Ο λόγος είναι οτι έκανε ραντεβού για λίγο χρονικό διάστημα και μετά γινόταν φαντομας. Μόλις σήμερα πληροφορήθηκα για την άφιξη της και μου δημιουργήθηκε μια Τεράστια ανάγκη να βρεθώ μαζί της.

Με το που ανοίγω την πόρτα του ξενοδοχείου, δεν το πίστευα, μια πιπίνα γύρω στα 24 με πρόσωπο Αγγελικό, κάτι ματάκια όμορφα και πονηρά, με μαλλί μέχρι τον ποπο, έμεινα μαλακας, με λίγα λόγια. Αφού ξεπέρασα το πρώτο σοκ, social για αρκετά θέματα, αλλά τι να τα κάνεις τα λογια, είχα μπροστά μου ένα Απίστευτο πλάσμα που φορούσε κάτι καυλωτικα ρούχα που τόνιζαν τι άλλο αυτά τα 3άρια θεϊκά στήθη της και γενικά όλες τις καμπύλες της. Και χωρίς πολλά πολλά η πιπίνα γδύνεται και μένει με το μικροσκοπικό στρινγκ.....2ο σοκ, λες και έβλεπα μπροστά μου μια χωρίς υπερβολή Θέα. Κορμί σοκολατενιο και απαλό σαν τριαντάφυλλο, που ανυπομονούσα να το γευτώ. Έρχεται κοντά μου και άρχισε να με φιλάει τόσο απαλά και ερωτικά που ένιωσα απίστευτα ερωτικά, και με το λάγνο βλέμμα της ανέβαζε την λίμπιντο στα ύψη. Το πρώτο πράγμα που έκανα μετά φυσικά ήταν να πιπιλιζω και να χαϊδεύω αυτά τα στήθη της που το είχα τόσο μεγάλη πραγματικά Ανάγκη. Μετά τι άλλο να πω, στοματικό για σεμινάριο να με κοιτάει με αυτά τα γκριζοπρασινα μάτια της να μου κάνει απίστευτα κόλπα με την πονηρή γλώσσα της, Nirvana. Στάσεις του sex τι να πρωτοθυμηθώ, που την είχα στα τέσσερα απολαμβάνοντας το απίστευτο καλοσχηματισμενο σώμα της λέγοντας μου το μωρό Καυλα μου και Καυλα μου.

Συμπέρασμα πρόκειται για μικρή σε ηλικία πιπίνα πεπειραμενη με απίστευτο σώμα και κυρίως με τρομερή διάθεση για sex που αρκεί να ξεφύγεις από την πραγματικότητα.

Υ.Γ. φίλε maniouel μη συναντήσεις αυτό το πλάσμα διότι θα σου κλείσει το σπίτι Γλώσσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 09, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
18.581
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, maniouel, LanciaRallye037 και 43 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2016
Βρε φιλαράκι τηλέφωνο που μπορούμε να βρούμε???Αν το έχεις στείλε μου ένα μήνυμα. ...Θα είμαι για 3 μέρες Αθήνα και θα ήθελα να τη συναντήσω την κοπέλα. ..
10 Ιουνίου, 2016
Με σένα που έμπλεξα και στην 'λάσπη' που με παρασύρεις δεν τα βλέπω καλά τα πράματα Γερο-μύστης
(Updated: 11 Ιουνίου, 2016) 10 Ιουνίου, 2016
Έχω κλείσει ήδη. Τα κρατάω μια 'βδομάδα μόνο γι'αυτήν.
11 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλαράκο πρόσεχε τις παρέες που κάνεις Μεγάλο χαμόγελο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4