Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κακώς λοιπον και εγω ειδα την κοπελα... ποια κοπελα βεβαια την μεγαλοκοπελα.
Για τα χρονια της κρατιεται μια χαρα, εχει διαθεση για sex.... αλλα μεχρι εκει. Τπτ αλλο. Social υπο του 0 διοτι το iq της κοπελας ειναι κατω απο την βαση.
Sex... πολυ ξεχειλομενα όλα...
Αυτο που ευχαριστηθηκα βεβαια είναι η περιποιηση της γυρω περιοχης.
Συγουρα δεν θα την ξαναδω στα 80 υπαρχουν πολυ καλυτερες επιλογες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 05, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
18
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, fouxter, laispodias και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2016
Στα 80 με φουλ προγραμμα καλύτερη απο τη μεγαλοκοπελλα, μονο μια επιλογή υπαρχει. Μετά πάμε στα 100ρια και άνωθεν.Μεγάλο χαμόγελο
07 Ιουνίου, 2016
Για 80 μια χαρα ειναι.... ρε φιλαρακι τι ηθελες να πεις στο σοσιαλ για το κυπριακο και το iq της δεν σου εκανε.... οτι γενικα με τις πουτανες μετα και πριν απο το γαμισι λετε για τον Κουντερα και τον Καβαφη.... ελεος. οτι ειναι λιγο μαγκομενη αν δεν δωσεις εσυ το συνθημα ειναι γεγονος
07 Ιουνίου, 2016
προσωπικα νομιζω λιγο αδικος. Γουστα ειναι βεβαια αλλα για τα δικα μου σε σχεση με την τιμη ειναι fair
07 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ποαι λες καλυτερη στα 80 ?? Αντζελα ??
08 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα συμφωνησω απολυτα κι εγω με Saranti , δηλαδη ρε tant τι ηθελες να αναλυσεις με την Αννα απο Κουντερα μεχρι Καβαφη και Ζαρατουστρα , πλακα κανετε ρε μερικοι ???!!!!
Γιατι δεν εκλεινες ραντεβου με τον Μπογδανο τοτε να τα πειτε ολα αυτα και να τον λουσεις και με σπερμα στην μαπα στο τελος , η Αννα ειναι μονο για γαμησι και εκφυλο και αγαπησιαρικο οπως την οδιγησεις εσυ , αυτη απλα ακολουθει , ειναι ισως η πιο ακυρη κι ελλιπης κριτικη που εχω διαβασει γι αυτην , σιγουρα δεν εχει χημεια και με ολους αλλα στα τοσα ραντεβου που την εχω δει , νομιζω οτι ειναι το πλεον καλοβολο και δεκτικο Μιλφ που εχω παρει τα τελευταια χρονια ΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλοΚαπέλο
08 Ιουνίου, 2016
Εγω συμφωνω με τον παικτη tant ....Υπερπροβεβλημένη!Αλλες επιλογες στα 80? Αλεξανδρα 27,Αντζελα ουκρανιδα,Αγγελική σαν τα κρύα τα νερα,και άλλες πολλές.Τωρα θα μου πείτε αυτές δεν δινουν κωλο...ΟΚ .Συμφωνω!Αλλα και αυτη που τον δινει εσεις τον γαματε?Την εχετε δει την σουφρα πως είναι?Οσον αφορα τον Καβαφη και τον Κουντερα ή οποιον άλλον κατα το social,OK δεν θελουμε αναλυσεις και τετοιου είδους συζητησεις ,αλλα προτιμούμε να γαμαμε μια ευχαριστη και καλοβαλμενη ,εξυπνη κοπελιτσα απο μια που δεν μιλαει δεν λαλαει(ή οταν μιλάει καλύτερη κα μην μιλαγε)Δηλαδή μεταξύ ιδιων,εσεις θα περνατε την χαζη?Γιατι και στο σεξ (αυτο ειναι υποκειμενικο) εγω δεν συναντησα και κανενα ηφαιστειο οπως περιγραφοταν.Αυτα!Καλή συνεχεια σε ολους!
17 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε μου καλα τα λες ο καθενας γαμαει οτι θελει. κανενας δεν ειπε τπτ για την κριτικη του σερβις της Αννας . για το σοσιαλ που ειπε ο φιλος οτι τον χαλασε σχολιασαμε. δεν νομιζω οτι εχει πει κανενας οτι ειναι η Αννα 20αρα με μουνι και κολο παρθενας.. για 80 ευρω φιλε με προκτικο ειναι καλα τα λεφτα ... το σερβις το αντιλαμβανετε ο καθενας διαφορετικα.. οταν οδηγεις ντεσεβο και παρεις μερσεντες νομιζεις οτι οδηγεις φεραρι.. οταν οδηγας μερσεντες και πας στο ντεσεβο θελεις να κοψεις φλεβες.. ετσι ειναι και με τις πουτανες και το σερβις τους...
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7