Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228718
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο αρκετο καιρο αποχης λογω σχεσης που ειχα επανηλθα . Υστερα απο ερευνα αγορας , διαβασμα κριτικων απο συναγωνιστες κατεληξα σε καποιες κοπελες που θα ηθελα να συναντησω . Μεσα στις επιλογες μου ηταν και η αντζελα . Το ραντεβου κλειστικε πολυ ευκολα με ενα μηνυμα και ενα τηλεφωνο . Η Αντζελα ηταν στην ωρα της στο ραντεβου μας . Πολυ ομορφη κοπελα (ματαρες απιστευτες, εμενα μου αρεσουν πολυ). Σωμα πολυ ωαραιο για τα γουστα μου (απαλο και παντου χωρις ιχνος τριχας , οπως μου αρεσει) , μουνακι πολυ καλο οτι πρεπει για γλυψιμο . Συμμετοχη και διαθεση για σεξ πολυ καλη (ρωσικη σχολη γαρ) . Πιπα , βαθια , υγρη , φοβερα ρουφιγματα και περιποιηση ολης της περιοχης. Εγιναν 3 γυροι . Στον πρωτο αφου περιποιηθηκα το μουνακι της , πηρε τον πουτσο μου στο στομα της και τον ρουφιξε κυριολεκτικα (χωρις χερια , βασικο για μια καλη πιπα ) δεν αντεξα πολυ και εχυσα στο στομα της . Μπανακι , τσιγαρακι , κουβεντουλα και αρχισε ο δευτερος γυρος . Ξεκινησε με μια φοβερη πιπα , φορεμα προφυλακτικου και σφυροκοπημα στο μουνακι της σε διαφορες στασεις. Στον τριτο γυρο αν και δεν ειχαμε πολυ χρονο και διοτι ηθελα λιγο χρονο για να επανελθω (στην ηλικια μου θελω καποιον χρονο μεταξυ των γυρων) , πηρε τον πουστο μου στο στομα της και ξεκινησε μια απιστευτη πιπα λες και ηθελε να με κανει να χυσω οποσδηποτε. Οταν αρχισε δεν πιστευα οτι θα χυσω για τριτη φορα τοσο συντομα , ομως η Αντζελα αν και καθυστερουσα να τελειωσω δεν τα παρατησε. Συνεχισε να τον γλυφει , να τον ρουφαει και να τον βαζει βαθια μεσα στο λαρυγγι της που στο τελος εχυσα στο στομα της . Με ξεζουμισε. Αλλες μαλλον θα παραταγαν την προσπαθεια. Να μην ξεχασω να αναφερω οτι η Αντζελα επικοινωνιακα ειναι πολη καλη . Καθολου ψυχρη και αμα της φερθεις φιλικα και με χαμογελο σου το ανταποδιδει. Γενικα πολυ καλο για πρωτο ραντεβου και που δεν κλαιω ουτε ενα ευρω απο αυτα που εδωσα . Θα την ξανασυναντησω σιγουρα. (Αντζελακι μου μακαρι να μπορουσα να σου βαλω μεγαλυτερη βαθμολογια αλλα δεν με αφηνει το site, το αξιζεις σιγουρα).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 05, 2016
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
ioannisp71
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.014
Πόντοι:
1.781
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, bonior_n, Trapshooter και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2016
Αντζελακι σε αγαπάμε όλοι. Εισαι η καλύτερη cg της ΑθήναςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
07 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καταλαβαινω τον την χαρα σου φιλε μου...., Ναι! αλλα το να λες σε καποια κοπελα οτι ειναι η καλυτερο πουτανα της Αθηνας..... νομιζω οτι ειναι λιγο ακομψο...Καπέλο
Z
z4
07 Ιουνίου, 2016
Παραμένει το πρότυπο του call girl.ετοιμη πάντα να δώσει τον καλυτερο εαυτό της. Συνεπής στην ωρα της, άψογη εμφάνιση, κορυφαίες υπηρησιες, θα τα δώσει οπα μεχρι το τελευταίο λεπτό του ραντεβου Καπέλο
08 Ιουνίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ενω άμα την πεις οτι ειναι η χειρότερη δεν θα ειναι άκομψο Κεφάλι σε τοίχο! Τι αλλο θα ακούσουμε Χμμμ;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4