Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Της νύχτας τα καμώματα τα βλέπει η μέρα και γελάει....

Με λίγα λόγια ποτε μην αφήνεις τις καύλες σου να σε καθοδηγούν βραδινές ώρες γιατί τότε σίγουρα θα κανεις μεγιστη μαλακια...

Με λίγα λόγια...11 το βραδυ κολλημένος στη τηλεωραση με απίστευτες καύλες ανοίγω να δω τι καινούργιο διαθέσιμο υπάρχει με ωραίο γλυκό πρόσωπο και ικανοποιιτικο στήθος...
οχι προστυχο και περισοτερο σε GFE φαση...

ποσοστό επιτυχίας στο εν λόγο γραφείο 1 θετικό 1 αρνητικό....μετά το χτεσινό από μένα παίρνει x μέχρι να σταματήσουν να μας εξαπατούν με παραπλανητικές φωτογραφίες...

Ανοίγω τη πόρτα και...και εκεί τελειώνει το παραμύθι με τη Πριγκίπισσα (ωχ λογοκρισία)...

Καμια σχέση με τις φωτογραφίες....τουλάχιστον 7/8 κιλά πάνω...σιδεράκια στα δόντια...εντελώς διαφορετική κοπέλα...Πρώτη φορα δεν ήξερα τι να κάνω...να μείνω...να φύγω...

Εδώ θέλω να ξεκαθαρίσω ότι πέρα από το σεξουαλικό σαν άτομο είμαι πολύ εγκεφαλικός...άμα ξενερώσω από την εμφάνιση κατεβάζω διακόπτη...

Αυτή τη φορα θα την θυμάμαι ως το ποιο γρήγορο πήδημα του στυλ...περάστε...σκουπίστε...τελειώσατε...φώτα ερμητικά κλειστά....πίπα με καποτά χωρίς μεγάλη δυσκολία γύρισμα στα τέσσερα...

εδώ το σκηνικό αλλάζει σωτηρια καθότι πρόκειται για ένα τροφαντό κόλο και ένα μουνάκι που δεν εχει βάλει χιλιόμετρα με αποτέλεσμα η όλη επαφή να οδηγήσει σε ένα γρήγορο xύσιμο μέσα της...

και εδώ τελειώνουν όλα....

ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΜΜΙΣΩ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΟΤΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΕΚΑ EURO ΡΕΣΤΑ...ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΤΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΥΕΙ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ ΠΟΣΟ ΧΡΗΜΑΤΩΝ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ Ο ΠΕΛΑΤΗΣ ΘΕΛΕΙ ΡΕΣΤΑ....

ΜΑΥΡΟ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 02, 2016
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
777
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Rokko28, old boy και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2016
+1 για την κριτική, έσωσες κόσμο!
05 Ιουνίου, 2016
Αυτό με τα ρέστα το έπαθα και εγώ με κοπέλα από το συγκεκριμένο γραφείο αλλά δεν πέρασε ,κατέβηκα και τσίμπησε από τον οδηγό 10ρικο και το έδωσε, μλκια τους μεγάλη !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2