Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα σκοπό να γράψω κι εγώ τις εμπειρίες μου με την κοπέλα και πάνω-κάτω θα έγραφα αυτά που έγραψε ο προηγούμενος συναθλητής, ο οποίος με πρόλαβε στην στροφή.............
Συμφωνώ απόλυτα. Κατά τη γνώμη μου το πρόσωπο δεν είναι τόσο άσχημο. Είναι κάπως σκυλέ αλλά αρκετά καβλιάρικο θα έλεγα, με σαρκώδη χείλη. Κι εγώ περίμενα λόγω των φώτο να δω μια πολύ λεπτή γυναίκα στα όρια του μοντελισμού, πράγμα που δεν είναι καθόλου του γούστου μου. Επειδή είχα διαβάσει καλές κριτικές, είπα να δοκιμάσω όμως anyway. Και δεν το μετάνιωσα. Λεπτή μεν αλλά όχι καχεκτική. Το στήθος έχει υποστεί επεξεργασία αλλά είναι πολύ ωραίο και καβλιάρικο. Η Άννα είναι εσωστρεφής, λιγομίλητη και ντροπαλή(όσο κι αν ακούγεται οξύμωρο αυτό). Ειδικά στην αρχή ήταν πολύ κουμπωμένη μιας και ήταν η πρώτη μας συνάντηση. Αλλά σταδιακά μου έβγαλε και ένταση και πάθος και φοβερή διάθεση. Δεν ξεκολλούσε το στόμα της από το δικό μου. Μακρόσυρτα και χορταστικά φιλιά που σου μένουν για πάντα. Πολύ ωραία εμπειρία. Και πολύ ξηγημένη κοπέλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
184
Πόντοι:
896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, fouxter, muffer35 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού