Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Νέα είσοδο στο roster του Glamoure η scarlet , κάτι σκίρτησε ανάμεσα στα πόδια μου Μεγάλο χαμόγελο , βλέποντας photos .

Η κοπέλα δεν είναι 21 νομίζω κοντά στα 25 , 165cm με μαύρα καρέ μαλλιά και μεσογειακό πρόσωπο.
Άργησε να έρθει λόγω αυξημένης κίνησης , και σε αυτό είναι δικαιολογημένο το πρακτορείο για εχθές .

Ήρθε με καθημερινά ρούχα κομψά , φιλί στην είσοδο και χαμόγελο για να σπάσει ο πάγος ,έκανε 5 λεπτά για να φρεσκαριστεί και να ντυθεί.

Φόρεσε ολόσωμο δικτυωτό μαζί με 12ποντα και έβαλε μουσική δυνατά και ήρθε χορεύοντας στο κρεβάτι .

Τα φιλιά της ήταν περισσότερο με γλώσσα , πίπα αργή με γλύψιμο στο κορμό και στα αρχίδια.
Υγραίνετε αμέσως , και της αρέσει να την περιποιούνται.

Ακολούθησαν 3 στάσεις για περίπου 20 λεπτά , με αρκετή ένταση και από τους δυο , και τελείωμα στην πλάτη της .
Συζήτηση για κανένα 5λεπτο , αλλά έπρεπε να φύγω σε δουλειά , ενώ η ίδια ήθελε επιτακτικά 2 μπαλάκι .

Καλό μουτράκι που έχει γράψει χιλιόμετρα , νομίζω είναι περισσότερο για σκληρά πράγματα παρά για gfe.

Θα κάνει ζημιά εάν έχει την ίδια όρεξη μεχρι τέλους , και φαίνεται και καλό παιδί .

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
kostasm2005
Μέγας
Εγγραφή:
7 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.389
Πόντοι:
4.407
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, borbi2525, wired77 και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2016
.......και φαίνεται και καλό παιδί .. .. για να κλεισει σπιτι!!! Γαμήσου
Αψογος !! Γερο-μύστης
27 Μαΐου, 2016
Έγκαιρη και έγκυρη ενημέρωση Καπέλο
27 Μαΐου, 2016
Αυτα ειναι Καπέλο
28 Μαΐου, 2016
ωραια κριτικη!
29 Μαΐου, 2016
Είδα μια που της μοιάζει πάρα πολύ στο Yava στο Μαρούσι χθες το βράδυ και τη συνόδευε ένας φουσκωτός. Μεγάλη πιθανότητα να ήταν αυτή
30 Μαΐου, 2016
Δεν ανεφερες οτι ειναι γεματη ακμη παντως απο σωμα πολυ καλη Καπέλο Καπέλο Καπέλο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6