Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 4 10
Call-Girls 7025
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όσοι θυμάστε την ταινία Ρ20, κάντε το Ρ24 και έχετε την εικόνα για την Nicole. 24 χρονών λέει το πρακτορείο, εγώ μπορεί να την έκανα και μικρότερη. Ένα μάλλον άπειρο κορίτσι, το οποίο βρίσκεται στην φάση να γίνει γυναίκα. Όλα φυσικά επάνω της, μοναδική παραφωνία ένα σχετικά μεγάλο τατού στο πλάι στην μέση, το οποίο προσωπικά δεν με ενόχλησε. Ξεχάστε ότι ξέρετε από έμπειρα ρωσσίδια, πολωνίδια, ρουμούνες κλπ. Εδώ έχουμε ένα απόλυτα φυσικό και καταπληκτικό κορμί, ελαφρά γυμνασμένο (ίσως θέλει λίγο παραπάνω) όπου απολαμβάνει κανείς να το κοιτάει σκεπτόμενος τι κέφια είχε ο θεός όταν της το χάριζε. Μικρό βυζί, ευαίσθητο. Κωλί ρωσσικό, δλδ σχετικά μικρό, αλλά στην θέση του όπως πρέπει. Καταπληκτικά άκρα, περιποιήμένα με κλάση, χωρίς υπερβολές. Ωραίο γεμάτο, μακρύ μαλλί, χωρίς προσθήκες κλπ. Την κοιτάς να περπατάει και χαζεύεις, κυριολεκτικά όμως. Και χαζεύεις χωρίς να κάνει κάτι το ιδιαίτερο, δεν ξέρει τι προκαλεί στον αντρικό πλυθησμό όταν κινείται. Το πρόσωπό της χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο, είναι όμορφο (7αράκι στην βαθμολογία), έχει μάλλον λεπτά χείλια και ωραία μάτια. Νεανικό, χωρίς καθόλου σχεδόν make up. Ντύσιμο απλό, γυναικείο σε καμία περιπτωση ξεκωλέ, αλλά εύστοχο για να φαίνονται τα πόδια της και η κορμάρα της. Την κοιτάς και ξεχειλίζει νιότη και φρεσκάδα. Χάζεψα άπειρες φορές να την κοιτάω, μπορεί και να με παρεξήγησε. Δεν είναι ότι έχει την καύλα που σου ξυπνάει το ζώο, είναι η φρεσκάδα, η φυσική κορμάρα και η αναστάτωση που προκαλεί χωρίς ιδαίτερη προσπάθεια. Στο διαταύτα του αγώνα, είναι μάλλον άπειρη, οριακά ίσως και άγαρμπη. Δεν παίρνει ιδιαίτερες πρωτοβουλίες και σίγουρα το παιχνίδι το παίζει ο πελάτης και αυτή ακολουθεί. Ακολουθεί χωρίς γκρίνιες,χωρίς μου σου του. Φαίνεται να το απολαμβάνει, αφήνει δάχτυλα, πίπα κλπ οκ. Δεν είναι ακροβάτης, αλλά δεν φεύγεις με παράπονο. Συνοψίζοντας, προτείνεται μάλλον σε 35+ παίχτες που θα κολλήσουν στην φρεσκάδα και στην εικόνα του κοριτσιού που γίνεται γυναίκα και περιέγραψα παραπάνω, δεν νομίζω ότι είναι για παίχτες μικρότερης ηλικίας, καθώς δεν είναι ο ποιμενικός που θα τον σκίζεις αλύπητα, δεν ξυπνάει τέτοια ένστικτα. Δυστυχώς δεν μιλάει γρι αγγλικά, οπότε και η επικοινωνία είναι περιορισμένη στα βασικά (γιαυτό και το 5 στην βαθμολογία). Φεύγεις και σου μένει η εικόνα της να παρπατάει γυμνή στο δωμάτιο και να χαζεύεις, πληρώνεις περισσότερο για να γαμήσεις αυτό το φρέσκο και σχεδόν άψογο κορμί και όχι επειδή ιδρώνει την φανέλα, χωρίς όμως να είναι τεμπέλα ή κάτι τέτοιο. Επανάληψη ίσως σε φάση χαλαρής διάθεσης, σε καμία περίπτωση εάν θέλω να ξυπνήσω το ζώο μέσα μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 01, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.267
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Gingos, THV και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2016
Άριστη περιγραφή και εύστοχες παραινέσεις Καπέλο
26 Μαΐου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το σχολιο του συναδελφου..αναφεροταν σε αλλη κοπελα μαλλον..μπορει να εφταιγα και εγω δεν λεω
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2