Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 42 10
Call-Girls 111649
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Προσωπικά έκλεισα ραντεβού με την κυρία γιατί κάπου διάβασα ότι ειναι η Τίνα η γυμνάστρια που είχα πάρει πριν αρκετά χρόνια. Είχα ανεβάσει και κριτική τότε με βασικά αρνητικά την πίπα και ότι δεν φίλαγε. Είπα να ξαναδοκιμασω μήπως εξελίχθηκε από τότε. Λοιπόν δεν ειναι η Τίνα. Ίσως να την έχουν μπερδέψει επειδή και αυτή δούλευε με κάποιον παρέα αλλά δεν ειναι η Τίνα. Ειναι μια καλοδιατηρημενη +40αρα που αν και χωρίς πολλές πρωτοβουλίες δεν θα περάσεις άσχημα. Εμφανισιακά ειναι άνω του μετρίου! Όμορφο πρόσωπο με εμφανει τα σημάδια των επεμβάσεων δηλαδή φουσκωμένα χείλια και ψιλολιφτινγκ. Από σώμα ωραίο βυζακι 3αρι φτιαγμένο, λίγο πεσμένος κωλος, ωραία πόδια και καθόλου κυτταρίτιδα. Δεν ειναι ελληνίδα. Δεν ρώτησα γιατί δεν με ενδιαφέρει αυτό. Το λέω ως προς την σύγκριση μου με την Τίνα που ήταν ελληνίδα! Πίπα χωρίς καποτα βαθιά και υγρή με καλή χρήση της γλώσσας και γενικού καραμελωματος! Πολλές εναλλαγές στάσεων χωρίς να βγάλει κούραση και με αντοχή στο έντονο κοπανημα. Απλά θα την ακούσει όλος ο όροφος του ξενοδοχείου γιατί γενικά φωνάζει όταν την γαμάς! Σε γενικές γραμμές πέρασα καλά και θα την έχω σίγουρα στα υπόψιν όταν θα θέλω να φάω κανα μιλφέιγ!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
46
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis_Greece4, jimy.m., muffer35

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2016
για τα 80 οι υπηρεσίες ?? 1 μονο τεμαχιο ?
19 Μαΐου, 2016
Αξιοπρεπές milf (οριακά), με σχετικα καλοδιατηρημένο σώμα και πολυ καλες υπηρησιες. Το επισημαίνω γιατι εχω δει τον όρο "milf" να κακοποιείται βάναυσα. Ειναι χρονια στο κουρμπέτι και γενικώς θεωρείται μια τίμια περίπτωση.
Νομιζω οτι ειναι εκ Βουλγαρίας για οσους απασχολεί το θεμα εθνικότητα.
19 Μαΐου, 2016
Τηλέφωνο υπάρχει;Δεν μπορώ να το βρω.Παρακαλώ όποιος μπορεί ας μου το στείλει με μήνυμα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3