Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 42 10
Call-Girls 112916
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχωντας διακορευσει τα περισσοτερα μιλφονια του σαιτ αποφασισα να παρω την Αλεξανδρα μιας κ δεν την ειχα δοκιμασει!Τηλεφωνακι και αμεσως κλειστηκε το ραντεβου στο γνωστο χοτελι του Μπιλ στο Μεταξι!Παρολο που την Παρασκευη γινοτανε ενας πανικος στους δρομους λογο απεργιων η Αλεξανδρα ηταν συνεπεστατη στην ωρα της!Με το που ανοιξα την πορτα ξαφνιαστηκα ευχαριστα γιατι ηταν πιο ωραια απο τις φωτος!Αφου με φιλησε μπηκε για μπανιο,με το που βγαινει ορμησε πανω μου κ αρχισε το παιχνιδι!Καυλωνει με την μια αν την περιποιηθεις ειδικα στο πεντακαθαρο κ μοσχομυριστο μουνακι της!Στον πρωτο γυρο την πηρα στα 4 γιατι μου αρεσε η θεα του κωλου της με το τατουαζ!Ληξη πρωτου ημοιχρονου,μπανακι και απο τους 2,λιγη κουβεντουλα κ εναρξη 2ου γυρου οπου να πω οτι αλλαξαμε αρκετες στασεις κ ενω την δεν διαμαρτυρηθηκε καθολου,εβγαλε κατι βογγητα που με ξεκουφανε κ μετα μιλαγε στα ρωσσικα!Αφου εληξε κ το 2ο ημοιχρονο μπανακι κ παλι και δωσαμε εκ νεου ραντεβου!Να συμπληρωσω πως τα λεφτα τα ζητησε στην αρχη,μαλλον γιατι με εβλεπε για πρωτη φορα!Προκειται για μια πολυ τιμια επιλογη που αξιζει τα λεφτα της!Δεν εχω να συμπληρωσω κατι αλλο γιατι με εχουν καλυψει οι συναγωνιστες με τις κριτηκες τους!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 06, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
xristos350
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
294
Πόντοι:
1.510
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Gingos, muffer35 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού