Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 12 10
Call-Girls 20564
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μόλις συναντήθηκα με την αννούλα τον Οκτώβριο
έτρεξα να σας γράψω κριτική αλλά δεν ήταν κατοχυρωμένη οπότε άνοιξα σχετικό άρθρο στο forum.

Νομίζω το πιο θετικό απο όλα είναι ότι με το που μπαίνει στο δωμάτιο σου δίνει την εντύπωση ότι θα περάσουμε καλά και αφήνει να εννοηθεί ότι είναι της φάσης σκίσε με στα βράχια ναύτη...

Πριν γδυθεί και πάει για μπάνιο έλεγχος gag, τον βάζω μέσα και με τρέλανε!! πω πω λέω θα περάσουμε καλά..

Μπανάκι και αρχίζει ο αγώνα τους moutfucking, φτυσίματα και ξυλιές. Την βάζω απο πάνω μου και σύντομα η πρώτη ηρωική εκσπερμάτωση.
Είχε πιάσει ρυθμο και τη λέω σορυ που δεν κρατήθηκαν και μου λεει δεν πειράζει η δεύτερη φορά θα είναι μεγαλύτερης διάρκειας και καλύτερη,

Μπανάκια και συζήτηση, είναι ροκ και αφασία η γκόμενα, γελάσαμε και με χαλάρωσε, ετσί όπως ήταν μπρούμυτα και μου λέει ρίξε μου ξυλιές, οπότε ξεκινάω δυνατά χτυπήματα στο κωλαράκι της, με αυτό είχαμε γρήγορη έπαρση σημαίας και πάμε για round 2.

πολλές στάσεις αλλά το αξιοσημείωτο είναι οτι δεν θυμάμαι να εχω χρησιμοποιήσει να χέρια μου αλλή φορά τόσο πολύ στα του σεξ.
Μία ξυλιές στον πισινο, μία σφαλιαρίτσες στο πρόσωπο, μία σφίξιμο λαιμού, μία έβαζα το χέρι μου βαθιά στο λαιμό της για gag...Ζαλίστηκα!!!

στο τελίωμα , cow girl, πιάνει ρυθμό και εγώ δαχτυλοσκόπιση στο κολαράκι της..
χαλαρώνω , δείχνει να το ευχαριστιέται, και εχώ μάλλον εξαντλημενος της λέω δεν πάμε πάλι μια πιπα για να τελειώσω,
και μου απαντάει (τρέλα τρέλα) σε πειράζει να κάτσουμε λίγο ακόμα έτσι...;

Τότε εγώ κατάλαβα ότι είναι έτοιμη να τελειώσει, βοηθάω με 2 δάχτυλα στο κολαράκι της και προστυχόλογα στα αυτιά. Με έκανε μούσκεμα,
και για να με ανταμείψει με ρωτάει εάν θέλω να τελειώσω στο πρόσωπο της, (τρέλα τρέλα τρέλα ) όπως και έγινε που για δεύτερη φόρά εβγαλααξιοσημείωτη ποσότητα, δεν βιάστηκε να πλυθεί, τον έβαζε μεσα έξω πασαλιμένη όπως ήταν με τα άσπρα υγρά....

Η τύπισα είναι PSE, VFM, GPS και ABG

Πόνεσα πραγματικά που έμεινα αμερόληπτος και βαθμολόγησα με 7 σώμα και πρόσωπο, σε όλα τα άλλα είναι άριστη.


Το παράπονο είναι ότι δοκίμασα να βρεθώ μαζί της άλλες 5-6 φορές αλλά το πρακτορείο έλεγε ότι δουλευει μετά της 5 που δεν βολεύει εμένα...Λύπη

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
166
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 djantonis666, old boy, Invisible Man και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού