Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κοντοπούτανο πιπίνι γαρ μια δυο μέρες πριν φύγει αποφάσισα να την δω και εγώ.Ίσως ήταν λάθος απόφαση
όχι γιατί δεν πέρασα καλά, αλλά θα μπορούσε και καλύτερα.Η συννενόηση με το γραφείο εύκολη και η άφιξή της
στο ραντεβού Εγγλέζικη, όπου και αυτό προσθέτεται στα συν του γραφείου.Η Βερόνικα (αν και για εμένα μια είναι
η έσκορτ Βερονικα και ο νοών νωείτο) μπήκε στο δωμάτιο κάπως νωθρά και με μισό χαμόγελο αν και ήταν νωρίς
το απόγευμα.Πρώτες συστάσεις και χωρίς να χάνεται χρόνος γδύθηκε και πέρασε στο ντους.Ήρθε τυλιγμένη με την
πετσέτα δίπλα μου στο κρεβάτι.Στο πρόσωπο δεν έχει και μεγάλη απόκλιση από τις φώτο αν και υπάρχουν και
τα βιντεάκια που απεικονίζουν την πραγματικότητα.Το σώμα της αν σκεφτείς ότι είναι κοντή δεν είναι λεπτή αλλά με
καμπύλες ωραία κατανεμημένες και όχι πολύ σφιχτό.Έχει στήθος 3αρι φυσικό με μικρή θηλή και λίγο ζαρωμένη.
Δεν ερεθίζεται εύκολα αλλά στην αφή το στήθος είναι απαλό και ότι πρέπει για Ισπανικό παιχνίδι.Τα οπίσθια είναι
γεμάτα και τονισμένα και η θέα στα 4 είναι αρκετά ικανοποιητική.Η βαριεστημάρα της και η νωθρότητα της από την αρχή
είχε σαν αποτέλεσμα την έλλειψη θηλυκότητας και τσαχπινιάς όπου στα προκαταρκτικά ήταν παράσταση για έναν ρόλο!
Το στοματικό της ήταν ρηχό σχετικά άτεχνο με χέρι και έδειχνε να κάνει αγγαρεία.Στο κρεβάτι η Βερόνικα είχε θα έλεγα
σχεδόν μηδενική συμμετοχή αλλά δεν αρνήθηκε τίποτα ούτε έδειξε να δυσανασχετεί σε όποιο ρυθμό και αν δοκίμασα.
Από πάνω η Βερόνικα δεν δούλεψε την μέση της καθόλου αλλά ευχαριστήθηκα το στήθος της στην μούρη μου.Ιεραποστολικά
βαθιά και μπόλικα υγρά φιλία χωρίς να είναι φειδωλή σε αυτόν το τομέα,αντέχει το σφυροκόπημα.Στα 4 η θέα και η αίσθηση
είναι αρκετά ικανοποιητική και λόγο ύψους στήνεται ιδανικά και μπορείς να παίζεις εύκολα με το στήθος της.Πλάγια έδειξε
σημάδια ευχαρίστησης με χαμηλόφωνα βογγητά και βαριές ανάσες.Το τέλος μου είχα αποφασίσει να έρθει με εμένα από
πάνω και μέσα στο μουνάκι της όπως και έγινε.Αφού πέρασε για ντους ήρθε πάλι δίπλα μου και ο χρόνος μας ήταν περίπου
στο 20'.Είχα αποφασίσει να μην πάω σε 2ο ημίχρονο και απλός κουλουριάστηκε στην αγκαλιά μου.Η έλλειψη της γνώσης
Αγγλικών από την μεριά της, έκανε μάταιες κάποιες προσπάθειες για κουβέντα.Επίσης έδειχνε γενικά κουρασμένη και
ίσως και άυπνη καθώς εκλείναν τα μάτια της.Στην ώρα πάνω ετοιμάστηκε και αναχώρησε.Ίσως στην αρχή της τουρνέ της
να ήταν φρέσκια και πρόθυμη στο τέλος όμως που την συνάντησα εγώ έδειχνε κουρασμένη και πεσμένη γενικά.
Αν την ξανά έβλεπα ..ίσως ... για την ώρα πάμε γι' άλλα!!!
Καλά να περνάτε … και να γαμάτε καλύτερα!!
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
powerpack
Σεβαστός
Εγγραφή:
3 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
770
Πόντοι:
1.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, Sproxe Garsia, muffer35 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού