Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 54 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ας καταθέσω και εγώ τα επίσημα πρακτικά που κράτησα μετά την συνάντηση μου με την Νάγια.
Δεν σημαίνει ότι η εμπειρία που βίωσα εγώ μαζί της ότι θα γίνετε και με τον καθένα!Επίσης αυτά που
θα καταθέσω δεν σημαίνει ότι τους βρίσκει όλους σύμφωνους με ιδία άποψη.Δεν ταιριάζουν όλοι με όλες.
Αν γινόταν αυτό το μόνο που έχω να πω είναι … https://www.youtube.com/watch?v=AzYLeNlIGNM
Η Νάγια είναι από τις γυναίκες που θέλουν να ικανοποιήσουν την αντρική φαντασίωση και αφού με τα
μνμ που είχαμε ανταλλάξει είχε αρχίσει να ερεθίζεται το μυαλό και το πνεύμα μου, η φαντασία μου είχε
αρχίσει να οργιάζει.Έτσι πήρα την απόφαση να τη συναντήσω όπου με κάποια sms έκλεισα εύκολα.
Έφτασε ακριβώς στην ώρα της κλασσικά ντυμένη κομψά, αεράτη και φινετσάτη κατά την είσοδο της
στο δωμάτιο.Συστηθήκαμε και κάτσαμε για λίγο να μιλήσουμε καλλιεργώντας αρχικά ένα κλίμα
πνευματικής έλξης και οικειότητας.Δείχνει να γοητεύεται με άτομα που συζητάει ενδιαφέροντα θέματα,
εχει πίστη στον εαυτό της και τις ικανότητές της κι αυτό δεν είναι κάτι που το λέει, είναι κάτι που που
φαίνεται από την αυτοπεποίθηση και το στυλ της που είναι ικανό αναδείξει την προσωπικότητά της.
Τα μαλλιά της πλούσια μαύρα μέχρι την μέση περίπου και το πρόσωπό της είναι σχετικά στρογγυλό
αλλά με γωνίες.Τα μάτια της εκφραστικά,σπινθηροβόλα με βλέμμα ευθύ, πονηρό και γεμάτο υποσχέσεις.
Χείλη γεμάτα και απλά στην αίσθηση του φιλιού της που είναι βαθύ, υγρό και με πολύ πάθος.
Πέρασε για ένα ντους (καθώς εγώ ήμουν έτοιμος) και έκανε την εμφάνιση της φορώντας ένα κορμάκι, τις
κάλτσες της και γόβες.Επειδή το έκοψα ότι θα έχω πρόβλημα με το βγάλσιμο, της είπα να το βγάλει όπως
και έκανε.Το σώμα της έχει αναλογίες αρμονικές με 3αρι στήθος και θηλή που δέχεται πειράγματα και
ανταποκρίνεται.Τα οπίσθια της σφριγηλά και ζουμερά, είναι το δυνατό της σημείο όπου σε κάθε στάση
που το επιτρέπει, τα επιδεικνύει προκλητικά και με χάρη!Έχει μακριά πόδια και το ύψος της είναι περίπου
στο 1,70.Ξεκινώντας από τα προκαταρκτικά στο αρχικό στάδιο δείχνει ζεστή, αυθόρμητη και δημιουργική.
Το στοματικό το κατέχει καλά και είναι αρκετά υψηλού επιπέδου χωρίς χέρια με πολύ dt μέχρι πνιγμού και
αρκετό mf που μπορεί αν δεν προσέξεις να σε τελειώσει εύκολα.Στο κρεβάτι η Νάγια είναι ερωτική, αισθησιακή,
σεξουαλική, γεμάτη δυναμισμό.Παίρνει πρωτοβουλίες και ξέρει πολύ καλά τις ερωτικές τεχνικές να φτάνει το παρτενέρ
της στο ζενίθ της ηδονής.Αρχικά εκείνη από πάνω με καλό ρυθμό και βαθιές διεισδύσεις είναι διατεθειμένη να κάνει
τα πάντα προκειμένου να σε ευχαριστήσει.Όταν είσαι από πάνω έχεις να επιλέξεις ανάμεσα στο τρυφερό σεξ σε
συνδυασμό με τα βαθιά γλωσσόφιλα ή στο σκληρό και γρήγορο σεξ έχοντας τα πόδια της ψηλά ώστε να επιτυγχάνεται
βαθιά διείσδυση.Στα πλάγια η αίσθηση από το μουνάκι της ήταν η καλύτερη για εμένα, καθώς εκεί κάπου παίρνει και
το πάνω χέρι αφού η στάση αυτή επέτρεπε να βλέπει και να θαυμάζει το σώμα της στον καθρέφτη.Στα 4 οι στάσεις που
παίρνει ενθουσιάζουν και σου επιτρέπουν να πάρεις το πάνω χέρι και να προετοιμάσεις με σάλιο και τα δάκτυλα σου
την πίσω τρύπα.Η διείσδυση στο κωλαράκι της είναι το επόμενο στάδιο όπου το σφυροκόπημα αλλάζοντας και διάφορες
στάσεις με έφερε σε ένα παρατεταμένο τελείωμα.Ντους και από τους δύο και μετά από λίγο κουβέντα περάσαμε στο
δεύτερο ημίχρονο όπου δεν υστέρησε σε τίποτα από το πρώτο και το τέλος ήρθε στο στόμα της όπου δεν άφησε
σταγόνα να πάει χαμένη συνεχίζοντας το στοματικό μέχρι να την σταματήσω!!!
Γενικά πέρασα ένα 2ωρο γεμάτο έντονο σεξ και η Νάγια μου το πρόσφερε απλόχερα.Θα την ξανά συναντήσω σίγουρα!!
Να περνάτε καλά … και να γαμάτε καλύτερα!!
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
280€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
powerpack
Σεβαστός
Εγγραφή:
3 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
770
Πόντοι:
1.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, dimitris611, Apate και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού