Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση στα βόρεια μετά από σύντομο τηλεφώνημα με το πρακτορείο. Εχω ξανασυνεργαστεί μαζί τους με Melissa, Jasmine, Bianca etc. Ημερομηνια ενδεικτικη.

Η κοπέλα με το γνωστό trendy look που κυκλοφορεί κατά κόρον στην πατρίδα της την Βουλγαρία. Πολύ Λεπτές, γυμνασμένες με φτιαγμένα σιλικονάτα βυζιά ΟΛΕΣ (και πολύ καλές δουλείες με βυζιά χωρίς "γωνίες" στην κάτω περιοχή με αμμοβολημένη σιλικόνη) ευχάριστα στην αφή όχι όπως κάποιες "ελληνοδουλειες"

Θετικά
- καλό σώμα
- πολύ ευγενική, πολύ χαμογελαστή
- της αρέσει το σεξ
- καθαρή

αρνητικά
- στραβά δόντια
- πολύ φτιαγμένα χείλια
- πρώτο ραντεβού ήμουν, ήρθε νηστική = μύριζε χαρακτηριστικά το στόμα
- Ζήτησα anal και μου τα μάσαγε. ΕΝΩ ήμουν σαφής με το πρακτορείο ότι θέλω την συγκεκριμένη για anal και είπαν οκ, η κορασίδα άρχισε το μπουρδούκλωμα "δεν μου το είπαν από την αρχή", "δεν το κάνω πια το έκανα παλια" κτλ κτλ ΑΣΧΕΤΑ με την φατσα καρτα διαφήμιση του πρακτορείου και της ιστοσελίδας τους.

Τώρα είπα μέσα μου ή αυτή φταίει και δουλεύει το πρακτορείο ή το πρακτορείο το οποίο δουλεύει εμάς. Δεν κάθομαι να σκοτιστώ ή να εμπλακώ σε στοιχομυθία. Οταν ΔΕΝ κρατας την συμφωνια μαζι μου στραβωνω... πως να το κανουμε... ΜΑΥΡΟ λοιπον...

...και στο δευτερο γυρο να μην πανε χαμενα τα ευρω την εβαλα να με κανει να χυσω μόνο με πιπα που είναι αξεπέραστο γιατρικό.

Αυτά μάγκες και προσοχή μην την πατήσετε όπως εγώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 04, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Dirty69
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
13 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
7.213
Πόντοι:
24.237
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord, flybywire, Ettore και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού