Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 4 10
Call-Girls 9916
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ημερομηνια ειναι στο περιπου.
Εκανε τον κοπο και ηρθε στα μερη μας,αλλα δεν μπορω να καταλαβω το γιατι Χμμμ;
Η συνεννοηση με το γραφειο ειναι με παρα πολλα μηνυματα και οτι να ναι με λιγα λογια,αλλα ρωτας,αλλα σου απαντανε και στο φιναλε για να βγαλεις ακρη πρεπει να ξαναρωτησεις απο την αρχη Μαλακία
Αφου τελικα εβγαλα ακρη με τα χιλια ζορια,ειπα να παρω 2 εκτονωσεις στα 130ε(αυτα που γραφει στο σαιτ ειναι μονο για την Αθηνα εδω ειμαστε σε αλλη χωρα και ισχυουν αλλες υπηρεσιες)το cim ειναι +20ε Μαλακία
Το ξενοδοχειο που εμενε η κοπελα ειναι ξενοδοχειο που πανε 5ημερη εκδρομη τα παιδια του λυκειου Κεφάλι σε τοίχο!
Τελικα ηρθε σπιτι μου,μου λεει εισαι πλυμενος?
Λεω φυσικα,τι απλυτος θα ειμαι?
Μου λεει ελα να σε πλυνω και γω Χμμμ;
Λεω τι σκατα ρε πουστη μου,τωρα ηρθε στο Ελλαντα και ντεν ξερει Ελληνικος?
Τελος παντων με βαζει να πλυνει,παει κι αυτη για μπανιο και επιστρεφει για να ξεκινησει η μαχη ενω εχουμε χασει ετσι 20 λεπτα και οταν της το ειπα μου λεει θα κατσω παραπανω,λεω δεν θελω να κατσεις παραπανω,θελω να κατσεις μια ωρα που ειπα στο ''γραφειο'' οτι σε θελω.
Βγαζεο το σουτιεν και μου ερχεται ταμπλας,ωραια μεγαλα φυσικα βυζια ρε παιδια αλλα αυτος ο πουστης ο φωτογραφος τραβαει φωτογραφιες μονο σε στασεις οπου δε θα παρεις χαμπαρι οτι τα βυζια πιανουν πατωμα μολις βγει το σουτιεν Money Mouth
Πιπα αδιαφορη,αυτα τα deepthroat που γραφει στο σαιτ ειναι για να ξεγελαει τον εαυτο της και να νομιζει οτι το κανει(αμφιβαλω αν ξερει και τι σημαινει)
Στο σεξ δεν μπορω να πω τιποτα γιατι τα εδωσε ολα και περασα καλα και γω κι αυτη Ναι!
Δευτερο σφαλμα οταν πηρε τα λεφτα απο τα χερια μου μεσα και της ειπα οτι ειναι 130 και οχι 110 που πρεπει στο φιναλε να παρει και μου λεει οχι η τιμη ειναι 120ε για μια ωρα και ολα τα υπολοιπα εξτρα.Καπου εδω καταλαβα οτι ηρθε Θεσσαλονικη με το ''γραφειο'' για τον ορισμο του οτι φαμε οτι πιουμε κι οτι αρπαξει ο κωλος μας Θυμός
Τελικα με τα χιλια ζορια μου επεστρεψε τα 20ε και την εκανε πριν ακομα συμπληρωθει η μια ωρα!!!
Το ''γραφειο'' ειναι οτι να ναι και φυσικα και αυτη ειναι οτι να ναι,μεγαλη προσοχη σε ολους Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 10, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.224
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, topscorer, FILOXENOUMENOS και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2016
εισαι και εσυ στους +++ betadineπουτσοπλυμενους Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1