Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.8 1 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Αν και περιοδικά μπαίνω στο site χωρίς να είμαι μέλος, ο μόνος λόγος που δημιούργησα λογαριασμό είναι να γράψω αυτήν την κριτική και να αποτρέψω κόσμο να την πατήσει όπως εγώ.

Πάμε από την αρχή…

Η συνεννόηση με το γραφείο έγινε πολύ εύκολα και γρήγορα.

Για να είμαι δίκαιος, να ξεκαθαρίσω ότι η κοπέλα εξωτερικά είναι ακριβώς όπως την δείχνουν οι φωτογραφίες, πραγματικά κουκλάρα. Και πρόσωπο, και σώμα αψεγάδιαστο.

Ως προς συμπεριφορά όμως και υπηρεσίες θα μπορούσα να την χαρακτηρίσω μόνο ως επιεικώς απαράδεκτη. Πιο ψυχρή, αδιάφορη και ίσως και αλαζονική δεν γίνεται… ‘Οσο και αν προσπάθησα να σπάσω τον πάγο με small talk πριν και μετά τον πρώτο γύρο, ενώ τα Αγγλικά της είναι αρκετά καλά απαντούσε μονολεκτικά και με γκριμάτσες ενόχλησης… Να ξεκαθαρίσω ότι δεν είναι δουλεία της επιδοθεί σε μακροσκελείς συζητήσεις με κανέναν αλλά η αγένεια όταν έχεις σκάσει τόσα λεφτά είναι απαράδεκτη.

Όπως θα φαντάζεστε, επί το έργον η τύπισσα ήταν κομοδίνο από τα λίγα. Πίπα εντελώς αδιάφορη και μετά ξάπλωμα λες και θα πήγαινε για ύπνο. Ήταν σαφές ότι έκανε αγγαρεία.

Να προσθέσω ότι ενώ την προέτρεψα να κάνει και αυτή ντούζ πριν ξεκινήσουμε, αρνήθηκε με άλλη μια γκριμάτσα δυσαρέσκειας…!
Επιγραμματικά, μακριά από την συγκεκριμένη εκτός αν θέλετε απλώς να βρεθείτε με μια τέλεια πλαστική κούκλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
119
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sithlord, bill9999, Yorgos και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Απριλίου, 2016
Κρίμα και δείχνει τρελό μωρό ...
24 Απριλίου, 2016
Ειχα δει τις φωτογραφιες και μου φανηκε μουναρα ... οποτε τη σκεπτομουν ...
αλλα τελικα συμβαινει το συνηθες να ειναι ... πτωμα μουναρας.
ΜΕ ΕΣΩΣΕΣ ΑΠΟ ΧΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ , ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΨΥΧΙΚΗ ΟΔΥΝΗ.
Z
zeljko
25 Απριλίου, 2016
μαύρο σε όλα τα ξινόμουνα....ουστ
μπραβο συναγωνιστή
25 Απριλίου, 2016
Σωστος φιλε!!!
εξω τα κομαδινα από το glub!! δεν είναι ολες εμπειρες.. αλλα αλλο να έχεις μια 20 αρα και να προσπαθεί και άλλο να εχει σαν μοναδικο σκοπο να σου πάρει το χρήμα!!!
κόκκινη καρτα!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4