Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92443
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δε θα περιγράψω τη γνωστή Βικτόρια αφού έχει πολλές κριτικές και η εικόνα της είναι πλήρως διαμορφωμένη.

Εκεί που θα ήθελα να σταθώ ομως και να μοιραστώ με τους συναγωνιστές είναι για την εμπειρία της στο τσιμπούκι.
Με το που τον παίρνει καταλαβαίνεις ότι εκεί έχει αρκετή εμπειρία να διαθέσει πάνω στον πούτσο.
Σου δίνει πολύ ωραία αίσθηση με deepthroat και γλειψίματα.

Ήμουν έτοιμος να εκτοξεύσω τα χύσια μου στο στόμα της, τα πόδια μου άρχισαν να τρέμουν και αυτή να συνεχίζει το μανιακό της ρούφηγμα.
Η κούκλα μου προσέφερε έναν υπέροχο οργασμό μεγάλης διάρκειας με έντονες συσπάσεις και μεγάλη ποσότητα σπέρματος να αδειάζει στο στόμα της χωρίς να σταματάει καθόλου να τον παίρνει.

Έτρεμαν τα πόδια μου, η κοιλιά μου έκανε συσπάσεις, μετα δυσκολίας στεκόμουν όρθιος και το μωρό απλά να συνεχίζει.
Το βλέμμα της με τον πούτσο μου στο στόμα της και τα χύσια μου να στάζουν και αυτή να με κοιτάζει έτσι είναι κάτι που θα θυμάμαι για καιρό.

Φεύγει για το μπάνιο, έχω κάτσει ακίνητος περιμένοντας να επανέλθει το νευρικό μου σύστημα.

Πω πωπω πωπωπω τι τσιμπούκι ήταν αυτό φώναζε το κατάμεστο Λα Μπομπονέρα.

Η κοπέλα και ενώ ήταν στο μπάνιο με ρώτησε 3 φορές "σου άρεσε μωρό μου πώς ήταν" δε έπαιρνε καμία απάντηση.. στεκόμουν ακριβώς όπως με άφησε

Αυτή ήταν η εμπειρία που είχα με τη Βικα/Βικτόρια όπου θα την τιμήσω πάλι μόνο να ξαναζήσω αυτό τον έντονο οργασμό που μου προσέφερε.

Εμπειρία με μια λέξη η Βικα μας. Καλά γαμήσια τύποι. Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.844
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, dx80, Ettore και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2016
Α ρε τυχερέ!!!την πέτυχες!!!μήνες την ψάχνω!!!αλλά 2 ώρες 80 ευρώ...είσαι σίγουρος ή ορθογραφικό λάθος???
21 Απριλίου, 2016
2 ώρες 80 έχεις κάνει λάθος ,1 ώρα 80 ,όσο για τα υπόλοιπα η γκόμενα είναι καύλα...
N
nuber1
21 Απριλίου, 2016
τηλ σε pm μπορεις να στείλεις ?? ευχαριστώ
21 Απριλίου, 2016
Η ατακα "Πω πωπω πωπωπω τι τσιμπούκι ήταν αυτό φώναζε το κατάμεστο Λα Μπομπονέρα." γαμησε φιλε!Ναι! ακομα γελαω!Μεγάλο χαμόγελο
21 Απριλίου, 2016
Θα μπορούσε κάποιος φίλος να μας διαφωτίσει με κάποιο τρόπο επικοινωνίας....
21 Απριλίου, 2016
Τηλέφωνο για την καυλιάρα που μπορώ να βρώ???
22 Απριλίου, 2016
6-9-9-7-7-1-2-7-8-2
22 Απριλίου, 2016
1 ωρα οχι 2
26 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

thanks man
26 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

thanks man
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10