Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλέξια είναι η δεύτερη επιλογή μου μέσα σε έναν μήνα από τότε που ήρθε η GDE στην Θεσσαλονίκη

2 στα 2 οι επιτυχίες από το γραφείο αυτό!

Η κοπέλα είναι όπως στις φώτο απλά πλέον είναι ξανθιά και της πηγαίνει πολύ. Τα ανοίγματα και στα σπαγκάτα είναι αληθινά και σοκαριστικα!! σκέτη καύλα!

Τηλέφωνο στην μία για να κλείσω ραντεβού στις 2. Άμεση εξυπηρέτηση από το γραφείο και ραντεβού σε κεντρικό ξενοδοχείο της πόλης (η επιπλέον αναμονή 10 λεπτά κάτω από το ξενοδοχείο να γυρίσει η κοπέλα από το ραντεβου της και να κάνει ένα μπανάκι δεν υπολογίζεται, σιγά το πράγμα). Με άγχωσε μήπως είναι πτώμα η Αλέξια αλλά σύντομα κατάλαβα πόσο καλή επαγγελματίας είναι.

Υποδοχή με εσώρουχα και εκεί καταλαβαίνει ότι έχω πετύχει σε κορμάρα. Μπαίνω για ένα γρήγορο μπανάκι και τα υπόλοιπα 50 λεπτά φουλ πρόγραμμα. Αρχικά αναλαμβάνει αυτή με καλή πίπα και μιας και μου αρέσει να έχω εγώ τον έλεγχο κάναμε ότι ήθελα… σεξ-πιπα-σεξ-πια… δεν ειπε σε τίποτα όχι. Για το πρωκτικό δεν έχω άποψη από την αρχή δεν το ζήτησα. Στο τέλος απλά γλυκά μου ζήτησε για τελείωμα με πίπα μιας και το σφυροκόπημα είχε ξεφύγει σε ώρα.

ΥΓ1. Στην επικοινωνία έβαλα μικρό βαθμό γιατί απλά δεν ξέρω ρώσικα και η κοπέλα δεν μιλάει και πολύ αγγλικά. Αλλά δεν πας και για να πιάσεις φιλοσοφική συζήτηση… ένα όμορφο χαμόγελο νομίζω ότι φτάνει και μια προσπάθεια για κατανόηση

ΥΓ2. Για τους φετιχιστές με τα τατού έχει ένα πολύ καυλωτικό τατού στην κοιλια….

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 12, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
276
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού