Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 22 10
Call-Girls 35684
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά απο πολλά χρόνια αποχής απο cg αποφάσισα συνάντηση με την Γκαλίνα. Αψογη συνενόηση με το γραφείο μέσω sms, 2-3 ήταν αρκετά για να ολοκληρωθεί το ραντεβού. Η κοπέλα είναι πράγματι όπως περιγράφουν οι προλαλίσαντες. Η εντύπωση που σου δίνει είναι κατ αρχάς πως πρόκειται για την κοπέλα σου που πήγες ραντεβού. Δεν είναι αυτο που λέμε "κωλοπετσωμένη" δηλαδή αυτή που θα σε βάλει κάτω και τα ξέρει όλα, αλλά είναι ελαφρώς ντροπαλή με απόλυτη συμμετοχή όμως σε ό,τι της προτείνεις όσο αφορά τι σου αρέσει και πως.
Μοσχοβολάει καθαριότητα, άψογο σώμα, κοντή για τους λάτρεις του είδους, κουκλίστικο πρόσωπο, αισθησιακή και δεν σε αγχώνει ούτε κοιτάει το ρολόϊ. Επειδή το χρήμα μετράει μέχρι και το τελευταίο ευρώ στις μέρες μας, να πω πως αξίζει ένα δώρο να κάνει κάποιος στον εαυτό του αυτήν την κοπέλα. Συγκριτικά με στούντιο-μασάζ και συμπεριφορά σε αυτά, είναι το καλύτερο vfm που έχω συναντήσει απο την πολυετή πείρα μου, αν και ήμουν επιφυλακτικός πριν το ραντεβού.
Ηρθε στο δωμάτιο, έκανε μπάνιο γύρω στα 10 λεπτά, ξάπλωσε, κουβεντούλα και μετά γλωσσόφιλα που με απογείωσαν. Σουσέλ για κανα μιάσωρο (ούτε εγώ το πίστευα πως θα μου είναι κοντάρι τόση ώρα, μάλλον είχε τον ρυθμό και την βραδύτητα που ήθελα), μετά ιεραποστολικό και σε λίγα λεπτά την έλουσα στο στήθος!
Τσιγαράκι, κουβεντούλα, και μετά πάλι γλωσόφιλα με τριψίματα που με έκαναν τούρμπο. Σουσέλ (πίπα) αργό, αισθησιακό, βαθύ, υγρό και πάλι κοντάρι! Αυτή τη φορά στα 4 με τη θέα απο τα κωλομάγουλα να με στέλνουν αδιάβαστο!
Γενικά ήταν ένα δίωρο πλήρες, άκρως φιλικό που δεν μετάνιωσα ούτε ένα ευρώ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
220€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Jules_Jordan
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
190
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 katty@, THV, satyrus και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2016
Ματάκι
08 Απριλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

είναι όντως καλή, και εγώ την έχω πάρει 2 φορές. GFE φάση
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2