Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 9 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έρωτας ΚΟΥΚΛΙ!
Πρόκειται για ένα άκρως ερωτεύσιμο κουκλί, με πρόσωπο ρώσικο και καμπύλες ελληνικές!
Όποιος ψάχνει για μοντελέ κορμί ατύχησε, να φύγει να πάει αλλού. Τα πολλά τα είπαν οι προλαλήσαντες άξιοι, έγκυροι και ακριβείς στις περιγραφές τους συναγωνιστές. Το μωρό είναι φρέσκο, μικρό στην ηλικία, με πρόσωπο καταπληκτικό, ματάρες μπλε και με πολύ όρεξη για πήδημα. Θέλει να φύγει ευχαριστημένος ο πελάτης και παλεύει να τον ικανοποιήσει στο έπακρο. Γουστάρει αυτό που κάνει και αντέχει τα δύσκολα. Φιλάει σαν τη γκόμενά σου, με πάθος. Στο στοματικό θέλει λίγη δουλίτσα ακόμα, αφού κάποιες φορές κάνει αερόπιπα, αλλά "το'χει" το θέμα. Οι βυζάρες είναι όλα τα λεφτά, μεγάλες...και σίγουρες! Η θέα στη στάση "ΚΑΜΜΕΝΟΣ" Κατσικογάμης Ναι! (μεγάλο respect στο συναγωνιστή που το έγραψε) επίσης θεϊκή. Το καλύτερο όμως είναι άλλο: ΤΡΕΛΛΑ ΜΕ ΚΟΡΔΕΛΑ! Πολύ γέλιο, πολύ χαμόγελο όλη την ώρα, καλή διάθεση και όρεξη για μουχαμπέτι στο νεκρό χρόνο. Την απόλαυσα σε διάφορες στάσεις και με τελείωμα στο στόμα, με απόλαυσε κι αυτή (είπε ότι τελειώνει δύσκολα κι εγώ την κατάφερα Χμμμ; με τη φιδίσια γλώσσα μου), αλλά όπως και να 'χει πρόκειται για απίστευτο μωρό, όπως μου αρέσει, με τα σωστά πιασίματα.
Γενικά πέρασα καλά μια ώρα, σε καλή τιμή, με μια κοπέλα με κάτω από τα μισά μου χρόνια, που με ανανέωσε και έφυγα χαμογελαστός από το αισχρό χαμαιτυπείο που την έβαλε το πρακτορείο να μας προσφέρει τις υπηρεσίες της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 04, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sexdreamer, THV, blizardeye και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού