Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 262170
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μάγκες καλησπέρα, έχει περάσει αρκετός καιρός από τελευταία κριτική μου για διαφόρους λόγους ... επανέρχομαι για την Αννούλα γιατι πιστεύω πως πρέπει να ειπωθούν μερικά πραγματάκια ώστε να υπάρχει ενημέρωση σωστή προς συναγωνιστές ... Καταρχήν να μην παρεξηγηθώ , ο τίτλος δεν είναι αρνητικός ίσα ίσα που πιστεύω είναι αντικειμενικότατος γιατι όντως είναι ένα κοριτσάκι η Άννα ...
Κοριτσάκι και στην εμφάνιση (περί 1,67 ύψος) μόνιμα με χαμόγελο , .... κοριτσάκι και στην επικοινωνία διότι δεν ήταν εύκολο να βρεθώ μαζί της (σχετικά με το κλείσιμο του ραντεβού εννοώ - ήταν λίγο κουκουρούκου που λέμε) ... κοριτσακι και στο σεξ χωρίς καμία πρωτοβουλία (δεν λέω ότι δεν είχε όρεξη - ή το έκανε αγγαρεία) , κοριτσάκι γενικότερα ... απέχει γενικά απο γυναικεία συμπεριφορά cg κάτι δηλαδή που περίμενα εγω μπορεί βέβαια λανθασμένα ....
Μπορεί καποιος να πει πως καλά κάνει και συμπεριφέρεται έτσι αφου μικρή είναι ....όντως δεν πρέπει να είναι πάνω από 24-25 οπότε μετά περνάμε στα προσωπικά γούστα του καθενός. ......
Οι φωτό είναι ακριβείς, το σωματάκι είναι αδύνατο χωρίς καμπύλες αλλά με τρομερή θηλή - ρώγα η οποία γίνεται τούμπανο έυκολα ... Το πρόσωπο είναι γλυκίτατο και μπορώ να πώ πως φτιαγμένη την προσέχει κάποιος στον δρόμο ....
Τώρα πάμε στο σεξ που όπως προείπα αν κάποιος - όπως εγώ - την αφήσει να πάρει πρωτοβουλία, έχασε..... θέλει καθοδήγηση και σίγουρα θα ανταποκριθεί , δεν την ζόρισα πολύ αλλά πιστεύω πως αντέχει σε πολλά ...
Η μικρή είναι ευγενέστατη αλλά είναι all business που λένε μπαίνει στο δωμάτιο, σε 5 λεπτά είναι έτοιμη αρχίζει πίπα μετρίου επιπέδου (βέβαια αν δεν την διακόψεις μπορει και να μην σταματήσει ποτέ) , μετά συνεχίζεις στα υπόλοιπα ... παμε διάλλειμα και μετά με ευλάβεια κατευθείαν πάλι το ίδιο τροπάριο μέχρι παρα 5 που ετοιμάζεται για να φύγει ......
Κάτι άλλο που είδα εγώ στα συν της είναι τα φιλιά τα οποία αν ανταποκριθείς είναι βαθιά και παθιασμένα και είναι το μόνο που έβγαλε (μαζί μου τουλάχιστον) με πάθος ......
Τέλος πάντων για να μην σας κουράσω έχει ένα θεματάκι με τριχοφυΐα και θέμα με τις νυχιές και τις τσιμπιές (οι παντρεμένοι και αυτοι σε σχέση να το προσέξουν) μπορείς να φύγεις απο το ξενοδοχείο σαν να έχεις τσακωθεί με γάτα ....
Για να κλείσω ειλικρινά δεν τα έκλαψα τα 80 αλλά δεν ήταν και αυτό που περίμενα απο άποψη απόδοσης οπότε μάλλον δεν είναι για εμένα πάλι τουλάχιστον σύντομα ...
Η βαθμολογία μου νομίζω είναι επιεικής και αρκετά καλή γιατί όπως είπα εφυγα οκ απο το ξενοδοχείο ούτε ξενερωμένος ούτε ενθουσιασμένος ...

φιλιά να γαμάτε καλα Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
xoxoxo123
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
2.449
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, IT-G7, STAVROS6969 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2016
Παλι αρχισε τις νυχιες ! Πρεπει να της φοραμε γαντια σαν τα μωρα.
05 Απριλίου, 2016
Θα συμφωνήσω σε πολλά με την κρητική σου η Μανταμ είναι λίγο κουκουρουκου ,επίσης ότι είναι σαν να βάζει κασέτα και όλα γίνονται αυτόματα σαν να κάνεις sex με ρομπότ χωρίς πρωτοβουλίες ,μόνιμα βιαστική με αρκετή τριχοφυΐα και ηλικία γύρο στα 27 αφού πριν δυο χρονιά που ξεκίνησε δήλωνε 25 ..
Ρ
Ρωμαιος
(Updated: 06 Απριλίου, 2016) 05 Απριλίου, 2016
Τριχοφυϊα σε ποιο σημείο έχει? το μουνί το χει ξυρισμένο? Παρτούζες κάνει?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3