Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το γραφείο βλέπω ότι αρχίζει και φέρνει αρκετές κοπέλες στην πόλη μας,κάτι που μόνο καλό μπορεί να θεωρηθεί για την συνολική εικόνα της Θεσσαλονίκης ανεβάζοντας τον πήχη.
Το Rich έκανε έστω τη φιλότιμη προσπάθεια να ρίξει κι αυτό λίγο τις τιμές,δυστυχώς έριξε αρκετά και την ποιότητα Money Mouth
Αν δεν φέρουνε κάτι αξιόλογο εγώ προς το παρόν δεν ξαναψωνίζω από αυτούς.
Για το άλλο γραφείο με τα 200άρια δεν θα αναφερθώ καν Κεφάλι σε τοίχο!
Σε πρόσφατη προσωπική κουβέντα με άλλα παιδιά από εδώ από κοινού αποφασίσουμε να του ρίξουμε μαύρο Σπασίκλας

Λοιπόν,πολύ εύκολη συννενόηση με το γραφείο όπως και τις υπόλοιπες φορές που είχα κλείσει και μου δίνουν τον αριθμό του δωματίου και ανεβαίνω πάνω στην Alexandra.
Ψηλή κοπέλα,αδύνατο κορμάκι,τρυφερούδι,με ωραίο 2άρι στήθος που ταιριάζει με το σύνολο του υπόλοιπου σώματος.
Αδύνατο αλλά όχι κοκκαλιάρικο.Ωραίο κωλαράκι,σχετικά σφιχτό.Ρώγες κάγκελο Ματάκι
Στο πρόσωπο φαίνεται λίγο πιό γλυκιά από τις φωτογραφίες.
Έχει babyface Χαμόγελο με μικρό μυτάκι και μικρά χείλη.
Μικροδείχνει γενικώς.Δεν γνωρίζω πόσο είναι αλλά τα 20 που δηλώνει,χαλαρά περνάει για τόσο Ματάκι
Επικοινωνία εύκολη με μισά ελληνικά μισά αγγλικά καθώς ρουμάνικα δεν γνωρίζω.

Αφότου της έβγαλα το φόρεμα ήρθε πάνω μου και με άρχισε με κάποια soft γλωσσόφιλα τα οποία εξελίχθηκαν σε αρκετά βαθιά.
Η πίπα της μου φάνηκε αρκετά καλή και βαθιά αλλά ήθελα να νιώσω αυτό το τρυφερό κορμάκι της και έτσι την ξάπλωσα ανάσκελα για να ξεκινήσουμε.
Δυνατή συμμετοχή,είχε πάρει πολύ φόρα από μόνη της και αναγκαζόμουν να την σταματάω για να μην μου φύγουνε(δεν ήθελα και πολύ με τέτοιο κορμάκι Ντροπή ) καθώς χτυπούσε και αυτή πχ όταν ήμουν από πίσω της,αρκετά έντονα.
Αφού είδα ότι ίσως έχει πιό πολύ ενέργεια από μένα Σπασίκλας δεν κρατήθηκα άλλο και της τα έδωσα στο στόμα όπου τα παίρνει με +20.
Ντουζ και επιστροφή στο κρεβάτι για GFE φάση και αγκαλίτσες Γλώσσα
Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν επεδίωξα δεύτερο γύρο,ίσως και λόγω του περασμένου της ώρας.
Κανονικά με αυτά τα δεδομένα(φρέκια κοπέλα,μπεμπέ,με ωραίο κορμάκι και καλό σέρβις) θα την ξανασυναντούσα σίγουρα,αλλά έβαλα "ίσως" στην επιλογή γιατί βλέπω ότι το γραφείο έχει σκοπό να φέρει επάνω και άλλες κοπέλες οπότε τουλάχιστον άμεσα δεν έχω σκοπό να την ξαναπάρω.
Θα κρατηθώ για να μπορέσω να δοκιμάσω και τις υπόλοιπες. Σπασίκλας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 03, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
yorkie
Global Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
11 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
228
Likes:
18.773
Πόντοι:
35.668
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 acapoeira, callahan, xaralaboss1 και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2016
Εγώ την είχα γνωρίσει από το Adult club, όντως ωραίο πιπίνι.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1