Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 85 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μύθος ή Πραγματικότα η ανεξάρτητη Βαλέρια?

και τα δύο είναι σωστά, ανάλογα την πλευρά που την κρίνει ο καθένας..
Μια κοπέλα που είναι προφανώς χαμένη και η ίδια ανάμεσα σε αυτά τα δύο και προφανώς το περνάει και στους πελάτες της.
Θα σε ξεσκονίσει μέχρι να διαβάσει τις κριτικές σου, και με τον κυκλοθυμισμό της αναιρέσει κάθε τυπική προσέγγιση που έχετε συνηθίσει με κοπέλες του χώρου.
Μετά από παρότρυνση και συμβουλές ενός σεβαστού συμπαίχτη, ήταν δύσκολο να μην την συναντήσω.. για να κρίνω και εγώ ο ίδιος τα τεκτενόμενα.

Σκάει σε γνωστό hotel και μπαίνει μέσα αεράτη αλλά συνάμα μαζεμένη. Νέο πρόσωπο και ως γνωστόν τις αρέσει να παίζει σε γνώριμα γήπεδα.
Παραγγελία ποτάκι για να χαλαρώσει.. Μιλάμε και μιλάμε αρκετά σε μια ευχάριστη κουβέντα ανταλαγγής απόψεων γιατί όλος αυτός ο μύθος γύρω της..
Συμπέρασμα? Κεφάλι σε τοίχο!

Πάει για ντουζάκι και έρχεται για να παίξουμε "μπάλα" επιτέλους..Εμμμμ
Επειδή έχει γίνει πολύ αναφορά στις υπηρεσίες της, εγώ θα αρκεστό ότι κάνει καλή περιποιήση στην περιοχή και στο εργαλείο με τεχνική που εκτιμώ ότι την έχει όταν θέλει.
Το κορμί της είναι αρκετά καλό και πολύ καλύτερο από κάτι photosopies που μας λανσάρουν για μοντέλα.

Μια VFM συνάντηση με τον μύθο να καταρίπτεται και την πραγματικότητα να αναδικνύει ένα καλό αλλά backorder κομμάτι για να ξεσκουριάζουμε όταν μας λανσάρουν γυμνοσάλιαγκους για τουρίστριες.

Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 12, 2016
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
ΜrKavlopoulos
Τιμημένος
Εγγραφή:
29 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
3.553
Πόντοι:
12.986
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, Makis99, Iso13 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαρτίου, 2016
Παικτη εγω εκανα την προσπαθεια μου, την ξανακανα, την ματαξανακανα, δεν ηθελε.

Δεν μπορω να κανω κατι παραπανω απο την μερια μου, οποτε δυστυχως αυτο το κορμι το κλαψαμε.
26 Μαρτίου, 2016
Εάν και εφόσον στο μέλλον ξαναβαρεθείς τους γυμνοσάλιαγκες και ξαναδικιμάσεις, είμαι σίγουρος πως θα είναι καλύτερη η εικόνα που θα αποκομίσεις. Άλλά όλα αυτά είναι σχετικά.

Η απορία μου είναι το φιλί "οχι" Χμμμ;
26 Μαρτίου, 2016
Καλημέρα! Πολύ καλή κριτική!!! Πως μπορούμε να έρθουμε σε επικοινωνία μαζί της...
26 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί δυστυχώς Χμμμ;
Όπως εχει χιλιογραφτει το κορίτσι εχει ενα συγκεκριμένο στυλ εντελώς amateur. Οταν υπαρχει η ψυχολογία απο πλευράς της και η κατάλληλη χημεία ολα ειναι τέλεια ( όπως γράφουν αρκετοί συναγωνιστές ) . Στην αντίθετη περίπτωση υπαρχει απογοήτευση. Αυτο ομως που φαίνεται οτι θα γίνει μόδα σε κάποια " ζεστά χαρτιά " του χώρου ειναι το screening. Ήδη 3 κοριτσια το κάνουν και ενδεχομένως να ακολουθήσουν και αλλα. Αλλα δε πειράζει καθώς ο ανταγωνισμός ειναι μεγάλος και μάλλον θα μεγαλώσει και αλλο με τη παρούσα Πολιτικη κατάσταση.
26 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

2 ξεπέτες δεν μπορούν να χαρακτηριστούν ως ναι!!
Εμένα δεν με φίλαγε φίλε μου!! Money Mouth
Εσύ ναι? να απορήσω και εγώ με την σειρά μου!!! χα χα χα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5