Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 10 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ξαναλεω, το γραφειο παλι τα κανονισε μπαμ-μπαμ, κανενα παραπονο.
Επειδη σπανια κανω μονοωρα rendez-vous, ζηταω την επιλογη για 2ωρο με προοπτικη να παει παραπανο. Τελικα εκατσα 3ωρο, κι αν επετρεπε το budget θα καθομουν 4ωρο, 5ωρο, μεχρι να μου τελειωνε ο,τι ειχα πανω μου.

Σκαει στην ωρα της, με ενα ωραιο μαυρο αερινο φορεματακι και με γοβες στυλετο (θα προτιμουσα πλατφορμες αλλα τι να κανουμε). Μαζι της κουβαλαει και μια σακουλα η οποια ειχε: Δερματινα, κοιμονο, ξεκωλε εσωρουχα, φωτακια που φοραει πανω της, ζαρτιερες, δονητη και buttplug - για οποιον αναρωτιεται αν δινει κωλο).

Απο εμφανιση, εμενα μου αρεσε καθοτι βγαζει κατι καθημερινο και sexy. Πιθανο να μην αρεσει σε καποιους, σε καμια περιπτωση δεν την λες ασχημη. Η αντιπροσωπευτικη photo ειναι η δευτερη με το σηκωμενο ποδι. Απο προσωπο, με γωνιες, καφε ματια, ωραιο χαμογελο, αλλα καπως περιεργα δοντια. Απο σωμα, αρκετα γυναικειο, κανει αυτο το λιγο αχλαδωτο που πρεπει να εχει η γυναικα. Μικρομεσσαια βυζακια που καβλωνουν ευκολα, και ωραιος κωλος. Επισης ειναι γυρω στο 1.75 και πολυ ευελικτη καθοτι ασχολειται με yoga και ιστοριες. Αυτη η τουφα πανω απο το μουνι, παρα πολυ sexy. Στο ξυρισμα απλα της ειχαν ξεφυγει μερικες τριχες κοντα στον κωλο.

Μιλαει πολυ καλα τα Αγγλικα και ειναι ευχαριστο κουλ τυπακι, οποτε επικοινωνια μπορω να της βαλω 10.

Για την ωρα που θα την παρεις, ειναι η γκομενα σου. Φιλαει βαθεια, δαγκωνει, χουχουλιαζει, ερεθιζεται, καυλωνει, σταζει, και χυνει αν την δουλεψεις λιγο.
Πιπα πολυ καλη, οταν την παρακαλεσα για deep χαλασε λιγο το πραγμα επειδη με ψιλογρατσουνουσε.
Δεχεται γλυψιμο και δακτυλα και στις 2 τρυπες τις και την καυλωνει παρα πολυ. Γι αναλ, απο ο,τι καταλαβα, αν την πετυχεις σε μερα η εισαι απο αυτους που πριζουν, θα της τον παρεις τον κωλο. Αλλιως τι κανει το buttplug των 10 εκατοστων;
Γαμιοσανται αρκετες φορες, κρεβατι, καρεκλες, ντους κτλ., και ειναι απο τις καλυτερες που εχω παρει. Δεν ετυχε να τελειωσω στο στομα της, αλλα νομιζω οτι το προσφερει ανετα.

Εγω το επαιξα περισσοτερο GFE αλλα νομιζω οτι εχει να δωσει και PSE. Αν της φερθειτε ωραια θα σας ανταμειψει. Γενικα εγκρινω και με το παραπανω!

Α, και κατι αλλο, καποιοι στο thread ανεφεραν οτι ειναι φιλη με την Taissia Shanti. Αν το Glamour διαβαζει, PLEASE ΦΕΡΤΕ ΤΗΝ KI AYTH!

Καλα να περνατε παιδες, και να γαματε καλυτερα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 13, 2016
Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
350€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.926
Πόντοι:
1.416
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Γιακουμης123456789 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαρτίου, 2016
Ωραία κριτική!
Μια ένσταση για την κοπέλα....αν είναι όντως σαν την φωτο με το αριστερό πόδι σηκωμενο....ε τότε είναι άσχημη! Σόρυ ε?!

Συμφωνώ και για την Ταισσια....αν ακούει το G.E. φέρτε την!!! Πολύ καλύτερη....καυλάκι ολκής είναι! Θραύση θα κάνει.....
19 Μαρτίου, 2016
Παικτη δεν θελω να υπεκφευγω.. Ειναι γλυκια, δεν ειναι ομορφη.. Αυστηροι κριτες που προτιμουν κυριως εμφανιση μπορει να εχουν προβλημα Καπέλο
19 Μαρτίου, 2016
Βασικα εχω γραψει οτι σε καμια περιπτωση δεν την λες ασχημη.. Ανακαλω το σε καμια περιπτωση, επειδη ατομα που πανε με κριτηριο το προσωπο μπορει να εχουν προβλημα.

Επαναλαμβανω παντως οτι για τα δικα μου γουστα ειναι μια χαρα. Οχι δεν ειμαι μπαζοφονιας Γερο-μύστης
(Updated: 19 Μαρτίου, 2016) 19 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επίσης να πω και να συμφωνήσω, ότι όντως αυτή η τουφίτσα είναι καύλα!!!
Δεν καταλαβαίνω γιατί οι γυναίκες το ξυρίζουν τελείως, δεν είναι στην φύση τους! Είναι σαν να πηγαίνεις με μια κοπελίτσα που δεν έχει καν τριχοφυϊα...(koριτσάκι εννοώ, 8χρονο)πας? Δεν πας....

Ημαρτον με τα ξυρισμένα αιδοία!!! Κεφάλι σε τοίχο!

Μπράβο στην κορασίδα Προσκύνημα και πολλά "like" στην τουφα της!!!!! Έρωτας
19 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οχι ρε φίλε, δεν σε αποκαλώ σε καμία περιπτωση μπαζοφονιά! Τα πάντα είναι θεμα χημείας....ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!
Αρα αν σου βγάλει κάτι και μεινεις και μετα έχει πολύ καλό σερβις & σε ξεσκισει, λογικό!!

Και για την τουφίτσα μπορεί να καθόμουν κι εγώ!! Κουλ
19 Μαρτίου, 2016
να ρωτήξω τον Τζέημς 034 αν την έχει πάρει την Μέλοντη?
για να καταλάβω αν μιλάει εκ πείρας...
ή έστω την Ταίσσια για την οποία λέει με σιγουριά ότι είναι πολύ καλύτερη και καυλάκι ολκής?
πάλι εκ πείρας να υποθέσω?
(Updated: 11 Αυγούστου, 2016) 21 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν διαβάσεις την πρώτη μου κριτική, λέω ότι "αν είναι όντως σαν την φωτο με το αριστερό πόδι σηκωμενο..."! Νομίζω ότι ειναι προφανές ότι δεν την εχω συναντήσει!
Ειπα την γνώμη μου σε σχέση με την εμφάνιση της....ασχημουτσική είναι αλλά μπορεί να βγάζει γούστα σε κάποιους, μπορει να έβγαζε κ σε μένα αν την συναντούσα για μου αρέσει η "τούφα της"!

Την Ταϊσσα προφανως (επίσης) δεν την έχω συναντήσει αφου δεν ξέρω αν κάνει αυτή τη δουλεια! Αν την γκουγκλάρεις όμως κ δεις βιντεάκια της....μπορεί εύκολα να καταλάβει κανείς ότι ειναι καυλάκι!

Αυτα...
28 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αααααμ.... μπράβο... τώρα κατάλαβα...
μιλάς εκ πείρας λοιπόν...
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8