Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 22 10
Call-Girls 35683
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τις καλησπέρες μου. Λοιπόν, η συνεννόηση με το γραφείο καλή. Η κοπέλα έφτασε με 7 λεπτά καθυστέρηση ντυμένη casual, κάτι που δε με έφτιαξε εγκεφαλικά, καθώς την ήθελα λίγο πιο σέξυ. Δεν είχα δώσει οδηγίες βέβαια, οπότε οκ. Αρκετά πετίτ, πράγμα που μου αρέσει όμως σε γενικά πλαίσια. Πρόσωπο με ανατολική αύρα, όχι κάτι φοβερό, αλλά ούτε και χάλια. Κανονικό. Κορμί σφιχτό με ωραίο κώλο και καλό βυζάκι, θα μπορούσε όμως και καλύτερο. Μυριζε πολύ ωραία παντού και ήταν περιποιημένη. Η πίπα της κυμαίνεται στο μέσο όρο, χωρίς υπερβολές και έξτρα από μόνη της. Στο σεξ δεν παίρνει πρωτοβουλίες, αλλά σε ακολουθεί με χαρά. Η αίσθηση του μουνιού της ήταν κάτι που δε μου άρεσε, καθώς βάζει αρκετο λιπαντικό. Κρίμα, γιατί το είχα φανταστεί και στενό εκτός από πετίτ. Και φτάνουμε σε αυτό που πραγματικά ήταν κομβικό σημείο για μένα για το αν θα πάει καλά το γαμήσι ή όχι, το οποίο είναι το ψυχολογικό φτιάξιμο του πελάτη. Σε αυτό τον τομέα πάσχει πραγματικά, καθώς μιλάει ελάχιστα αγγλικά και μου έδινε συνεχώς την εντύπωση ότι δεν καταλάβαινε τι της έλεγα. Επιπλέον, έδειχνε σφιγμένη καθ' όλη τη διάρκεια, λειτουργώντας αρνητικά και στη χαλάρωση του πελάτη. Πάντως ήταν φιλότιμη όλο το διάστημα και χρόνο δεν έφαγε καθόλου και με το μπάνιο έχει άριστη σχέση (δίνει και την εντύπωση ότι προσέχει πολύ). Εν κατακλείδι καλούλα ήτανε μωρέ και μικρούλα, αλλά πραγματικά προτιμώ να δώσω ένα εικοσάρι παραπάνω και να ευχαριστηθώ σε όλους τους τομείς π.χ. με τη Μελίσσα από athensgirls παρά να ξαναπάρω την ίδια. Θέλει δουλίτσα ακόμα για να θεωρείται vfm σε αυτά τα λεφτά. Αυτά παίχτες και καλά Κατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 03, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
antifa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
374
Πόντοι:
2.272
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 katty@, xprncseeker, TEGE και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2016
στην αρχη ηταν καλη τωρα ουτε για το πουτσο δε αξιζει
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1