Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 114063
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αποχαιρετιστήριο ραντεβού, εφόσον η γυναίκα αναχωρεί σήμερα προς επαναπατρισμό της και θα επιστρέψει τον Ιούλιο κατά τα λεγόμενα της. Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα και την προκαθορισμένη ώρα έφτασε στην πόρτα μου φανερά ευδιάθετη λόγω και της επικείμενης αναχώρησης της όπως εξομολογήθηκε και η ίδια. Στην εμφάνιση της τώρα μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση ότι εκτός από το μαύρισμα που είχε κατα την προ καιρού συνάντηση μας, επίσης απουσίαζε και η εντυπωσιακή κωλάρα που θυμόμουν. Είναι γνωστό ότι η κοπέλα είναι τούμπανο γυμνασμένη, κοιλιακοί, πλάτη και φυσικά κωλαράκι απλά νομίζω οτι στο συγκεκριμένο σημείο έχει χάσει αρκετό όγκο, δίνοντας μου μια πιο φλατ εικόνα και αίσθηση. Μιλάμε όμως για λείο,σφιχτό,καθαρό μυϊκό ιστό σε σημείο που δε τσιμπιέται. Σε κάποιους μπορεί να αρεσεί κάτι τέτοιο κάποιοι άλλοι μπορεί να ξενερώσουν, εγώ απλά περιγράφω τι συνάντησα.Μια ακόμα μικρή απογοήτευση αποτελεί και το στήθος της που ποτέ δεν αποτελούσε το δυνατό σημείο της συγκεκριμένης, τώρα πλέον όμως έχει πάρει φανερά την κατιούσα. Κατά τα άλλα θα συμφωνήσω με τις προηγούμενες κριτικές, συμμετοχή χωρίς υπερβολές, δεν τις αρέσει το γλύψιμο και το σάλιο οπότε το απέφυγα, με το μεγαλύτερο μείον για μένα στο σέρβις της, η αδυναμία eye contact κατά τη διάρκεια του κατά τα άλλα υπέροχου στοματικού της. Άναλ με τη βοήθεια του ντίλντο της, που όμως σε κάποια στιγμή τέλειωσαν οι μπαταρίες. Αρκετό σόσιαλ και πέντε λεπτά πριν τη λήξη ζήτησα να με τελειώσει και δεύτερη φορά με στοματικό το οποίο και επετεύχθει. Καλές διακοπές τις εύχομαι και να επιστρέψει με τη φίλη της την Άνια που δε πρόλαβα να δοκιμάσω ή και καμιά καινούργια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
254
Πόντοι:
296
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vanderM, Joxx, WORLD TRAVELER και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού