Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 12 10
Call-Girls 20561
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Άννα την έχω συναντήσει αρκετές φορές.Η ημερομηνία είναι για να θυμάμαι την
επιλογή μου για 1ο cg και 1η συνάντηση για το 2016!!!Ματάκι
Είναι χαρακτηριστικό ότι για να βρεθείς μαζί της πρέπει να κάνεις τα κουμάντα σου
1~2 μέρες πριν, πράγμα που εμένα δεν με χαλάει.Άλλωστε για εμένα από την ώρα που
θα κλείσω μια συνάντηση ξεκινάει μια ιεροτελεστία, που επικεντρώνεται από τον ατομικό
μου καλλωπισμό, μέχρι και την προετοιμασία της ψυχολογικής μου διάθεσης.Αυτό γίνεται γιατί
η συναισθηματική μου ανάγκη για φιλαρέσκεια και η ανάγκη μου για αυτοεπιβεβαίωση σχετίζονται
άμεσα με τη λίμπιντο μου και έμμεσα με την εξωτερίκευση του ερωτικού μου ενστίκτου ώστε να
μπορέσω να αντιληφθώ με το ένστικτό μου ένα πράγμα, αν η γυναίκα που έχω απέναντί μου την 1
ώρα της συνάντησης είναι σεξουαλικά διαθέσιμη στις σεξουαλικές μου επιθυμίες.Αυτά τα γράφω γιατί
την 1η φορά που συνάντησα την Άννα υπήρξε αρκετή καθυστέρηση από το γραφείο στην άφιξη της
και η πίεση του χρόνου που διέθετα με είχε κάνει να μην μπορέσω να απολαύσω την συνάντηση μαζί
της όπως θα ήθελα.Η συμπεριφορά και η διάθεση της Άννας όμως μου επιβεβαίωσε ότι είχα ένα κορίτσι
(λόγο του νεαρού της ηλικίας της) που της αρέσει το σεξ και βγάζει γούστα.Καμία συνάντηση
μαζί της δεν είναι ίδια και η απόδοση της κάθε φορά αντί να φθίνει αυξάνει, βγάζοντας κάθε φορά
μαζί της και νέα γούστα αφού φαίνεται ότι πάνω απ' όλα είναι πάντα σεξουαλικά διαθέσιμη.
Με την είσοδο της αν και στην αρχή ήταν ίσως λίγο μαγκωμένη σπάει αμέσως ο πάγος και
χωρίς να χάνετε καθόλου χρόνος περνάει για αρχή πάντα από το ντους όπως και όταν φεύγει!!!
Στο πρόσωπο η Άννα είναι γλυκιά και για τα δικά μου γούστα ομορφούλα χωρίς να είναι το
σούπερ μοντέλο.Σε συνδυασμό με τον χαρακτήρα της και την οικειότητα που σου βγάζει από
την αρχή (μιας και πατριωτάκι) σε κάνει να τη συμπαθήσεις αμέσως και η νεανικότητα της
να την ποθήσεις περισσότερο.Το σώμα της είναι καλλίγραμμο με στήθος 2αρι πολύ καλό στην
αφή και θηλή αρκετά μεγάλη και συνέχεια κάγκελο.Τα οπίσθια της έχουν ιδανικές αναλογίες
και η θέα στα 4 είναι εντυπωσιακή.Το στοματικό της είναι αξιοθαύμαστο και κινείτε στο pse
όπου δίνει ρεσιτάλ στο dt κ mf και αν το κάνεις καλά θα σε ανταμείψει χωρίς να πάει σταγόνα
χαμένη, νιώθοντας άδειος και συγχρόνως γεμάτος.Στο σεξ η Άννα συμμετέχει 100% και μπορεί
να σε κάνει άνετα να ακολουθείς αντί να οδηγείς.Στο κρεβάτι είναι χαμαιλέοντας και από
gfe ρυθμούς που ξεκινάς σε κάνει να απορείς πόσο εύκολα αυτό γυρνάει σε pse καταστάσεις
με πολύ hardcor σεξ περιλαμβάνοντας σε αυτό gagging,spanking.Στο cow βρίσκει εύκολα ρυθμό
όπως και στα πάγια με θέα τα τατουάζ που έχει στους γοφούς της.Όταν είσαι από πάνω είναι
ωραίο να την βλέπεις να παίζει με την κλειτορίδα της ενώ στα 4 σε όποια τρύπα και να είσαι
μέσα σε παροτρύνει για γρήγορο και δυνατό σφυροκόπημα που αν αφεθείς το τελείωμα σου είναι
σίγουρο.Μέχρι τώρα σε καμία συνάντηση μαζί της δεν έχω πάει σε 2ο ημίχρονο αφού μου αρέσει
περισσότερο να αναλώνομαι στον έναν γεμάτο γύρο με καθαρό σεξ στα 45' με 50'.
Ίσως για κάποιους το αντίτιμο με όλα τα έξτρα είναι απαγορευτικό, θα έλεγα όμως ότι αξίζει
έστω και μια συνάντηση μαζί της...με κίνδυνο βέβαια πάντα...να μην μείνεις τελικά στην μια!!!
Να περνάτε καλά και να γαμάτε καλύτερα!!!!

ΥΓ. Σαν τιμή έχω βάλει το βασικό ... μετά υπάρχουν έξτρα!
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
powerpack
Σεβαστός
Εγγραφή:
3 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
770
Πόντοι:
1.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, doc_lin, Tanker1972 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού