Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 21 10
Call-Girls 36854
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λόγω ενός ξαφνικού ατυχήματος πριν ένα-δυο μήνες περίπου, απείχα από κάθε σεξουαλική δραστηριότητα, οπότε είχα μαζέψει αρκετό πράγμα μέσα μου κι έπρεπε να ξεδώσω. Παρότι είμαι γενικά milfάκιας, η νεαρά ήταν εδώ και καιρό απωθημένο γιατί εμφανισιακά πληρεί σχεδόν στο έπακρο τα γούστα μου. Η συνάντηση δεν με άφησε παραπονεμένο, παρότι ηλικιακά θα μπορούσα να είμαι πατέρας της.Ντροπή
Έχει βέβαια παραπάνω κιλά από τις φώτος αλλά όχι απλά δεν με χάλασαν αλλά μπορώ να πω πως της πάνε περισσότερο. Το πρόσωπο είναι γλυκό και συμπαθητικό. Όπως και ο χαρακτήρας-προσωπικότητα. Είχε όρεξη και διάθεση και παρά το νεαρό της ηλικίας της, το κατέχει όσο λίγες το αντικείμενο. Ξέρει πως, που και πότε θα βάλει το κορμί της στο κατάλληλο σημείο και τι κίνηση θα κάνει. Λεπτομέρειες μεν,που μπορούν να κάνουν όμως μεγάλη διαφορά σε μια ερωτική συνεύρεση δε. Μιλάμε για γυναικάρα(ή μάλλον πιο δόκιμα λόγω ηλικίας κοριτσάρα) από την κορυφή μέχρι τα νύχια. Ως milfάκιας λοιπόν, μου είχαν λείψει τα χαρακτηριστικά ενός σφιχτού νεανικού σώματος με όλα τα μέλη να κοιτούν προς τα πάνω. Ξεχωρίζει για μένα ο κώλος. Έπαθα την πλάκα μου παλικάρια. Τούρλα!!!!!!! Καρντασιαν-οειδές!!!!!!!
Μοναδικό φάουλ για μένα, ότι τα φιλιά τα ψιλοαπόφευγε και όταν μου έδινε, τραβιόταν γρήγορα, πάνω στο καλύτερο.............Είχε όμως τον τρόπο της να με φτιάχνει αλλιώς.
Η τιμή είναι τσουχτερή και γι' αυτό αιωρείται ένα "ίσως", στο αν θα την ξανασυναντούσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 11, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
184
Πόντοι:
896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, liakouridis777, satyrus και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαρτίου, 2016
Καυλα το Μελινακι...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1