Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 85 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η κριτική αυτή δεν έχει πολλά να προσθέσει στη γνώση των συναγωνιστών, απλά αποτελεί επιβεβαίωση της πραγματικότητας στην εγχώρια αγορά των CGs. Νομίζω ότι ο τίτλος αποδίδει την πραγματικότητα αυτή: Η Val είναι μακράν ότι καλύτερο έχει να επιδείξει (...και να πηδήξει) η αγορά αυτή!!!

To cut the long story short, όπως λένε και στο χωριό μου, μετά από πολλές συναντήσεις με την Val, οφείλω να ομολογήσω ότι:
- Εμφανισιακά (πρόσωπο και σώμα) είναι τουλάχιστον 2 κλάσεις πάνω από τον ανταγωνισμό και πάνω από πολλά city tours που κατά καιρούς τα έχουμε ακουμπήσει αδρά!
- Η αίσθηση ερωτισμού που βγάζει είναι μοναδική. Φιλί και άγγιγμα που σε ανάβουν σε dt!
- Στο service τα σπάει. ΟΚ μπορεί να λείπει το anal (ή να είναι πανάκριβο) αλλά σε όλα τα άλλα το έχει και γίνεται ολοένα και καλύτερη (τελευταία έχει δείξει τομερή βελτίωση και στο deep throat)!
- Στο social, μετά από μια σύντομη παρένθεση που ήταν κάπως πεσμένη και λίγο απόμακρη, μια χαρά, αρκετά επικοινωνιακή και αρκετά προσγειωμένη, πράγμα που εκτιμώ ιδιαίτερα!
- Στο τιμολόγιο της....απλά για αυτό που είναι και αυτό που προσφέρει, νομίζω το καλύτερο VFM!

Συνολικά, απόλυτη υπεροχή Προσκύνημα

Enjoy Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ndivo
Σπουδαίος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
305
Πόντοι:
3.210
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Dirty69 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2016
Πρόσωπο και σώμα στα 100 ευρω δε νομιζω οτι υπαρχει έστω και ένας να διαφωνήσει μαζι σου.
Service ομως "depend on client, depend on moon " όπως λενε και στο δικο μου χωριο.
11 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου, πραγματικά σε εμένα δεν έχει τύχει. Όμως το έχω ακούσει από σοβαρούς παίχτες οπότε το σέβομαι.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2