Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228725
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με Άντζελα στο Bill, άμεση απόκριση στο μήνυμα που τις έστειλα και μετά από ανταλλαγή μηνυμάτων καταλήξαμε , την ταλαιπώρησα λίγο καθώς την έφερα από το Μίδας και κατόπιν η κοπέλα θα έπρεπε να πάει πάλι στο Μίδας. Το αναφέρω αυτό γιατί όλα παίζουν το ρόλο τους, μαλακία δικιά μου που δεν πήγα στο Μίδας αλλά μου αρέσει και νιώθω οικεία στο Bill.
Πρώτη εντύπωση με το που μπήκε στο δωμάτιο, κυρία με τα όλα της, σώμα μοντέλου, όμορφη, καλοντυμένη, μακιγιαρισμένη άψογα, καλοχτενισμένη.
Μετά την γνωριμία άμεσα στο μπάνιο από το ποίο βγήκε μόνο με την πετσέτα. Χωρίς πολλά αφού με έγδυσε ξεκίνησε με ονειρική πίπα βαθειά, την σταμάτησα για μην τελειώσω κατόπιν στα τέσσερα όπου χωρίς να κάνει χρήση gel γεύτηκα το κωλαράκι της, συνεχίσαμε με εναλλαγή στάσεων και τελείωμα στο στόμα της.
Ιδιαίτερη εντύπωση μου έκανε η βελούδινη επιδερμίδα της και το πόσο μοσχομύριζε καθ όλη τη διάρκεια του αγώνα.
Πρόκειται για μια επαγγελματία με όλη τη σημασία του όρου, βγάζει μια ψυχρότητα, ίσως ήταν και κουρασμένη καθώς την έτρεξα πολύ όπως έχω ήδη γράψει, χωρίς όμως αυτό να είναι κάτι ιδιαίτερα αρνητικό, αλλά αυτό αντιμετωπίζετε και θα βρεις την κατάλληλη χημεία αν επιδιώξεις με την κυρία άλλη μια συνάντηση , που θα το κάνω με την πρώτη ευκαιρία στην οποία θα φροντίσω να της διαθέσω περισσότερο χρόνο.
Τέλος κλείνοντας να πω ότι ήταν και γούρικη γιατί μετά το τρίποντο στο Bill, ακολούθησε και το τρίποντο εναντίον της Fener στο OAKA, επόμενη συνάντηση μάλλον πριν τον αγώνα με την Κουμπάν του Μπαρζώκα στις 17/3.

Βαθμολογία έβαλα την ανώτερη που με αφήνει το σύστημα,η βαθμολογία μου θα ήταν η παρακάτω.

Εμφάνιση (πρόσωπο):9.0
Εμφάνιση (σώμα):9.0
Γενική συμπεριφορά:8.0
Επικοινωνία:10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: 8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής:10.0

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θησέας
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
326
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, cppstms, Nik455 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2016
τρεις φορές σε μια ώρα δικέ μ?
Μπράβο σ!!
08 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χα χα χα χα!!! Όχι βρε και το τρίποντο με ένα σουτ βγαίνει
08 Μαρτίου, 2016
Καλημέρα, φίλε μου...θα μπορούσες να μου στείλεις με pm το κιν της;;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3