Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228830
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο,τι και να πώ για αυτήν την κοπέλα είναι λίγο.
Είναι απο τις λίγες που τιμάνε τα λεφτά του πελάτη και με το παραπάνω Προσκύνημα Καπέλο Ναι!
Ίσως να χω βρεθεί και 10 φορές μαζί της (έχω χασει το μέτρημα) και κάθε φορά καυλώνω όπως την πρώτη.
Οσον αφορά την 1η φορα ίσως να μην ήταν και η καλυτερη μιας και ήταν κάπως μαγκωμένη.
Κάθε ραντεβού όμως είναι και κάτι το καινούριο με την Άντζελα μιας και δεν μένει στα καθιερωμένα.
Της αρέσει το παιχνίδι με το dildo της και της αρέσει να την γλύφουν. Παίρνει άνετα πεός πίσω και dildo μπροστά και τούμπαλιν.
Επίσης για μένα είναι η πιο VFM κοπέλα που παίζει αυτήν την στιγμή μιας και οι υπηρεσίες που προσφέρει (σε σχέση με άλλες κοπέλες
που ζητάνε 20 και 40 ευρώ παραπάνω και κάθονται 1 ώρα με το χρονόμετρο) είναι πολύ καλύτερες και πολύ περισσότερες.
Δεν λέει όχι σε ότι εχω ζητήσει μέχρι στιγμής (σε λογικά πάντα πλαίσια) και είναι πάντα ευδιάθετη και χαρούμενη.
Έχει απο τα πίο ωραία σώματα για μένα πάντα με ένα μικρό μειονέκτημα τον ¨φτιαγμένο¨ κώλο.
Κάποτε το χω άχτι να την κλείσω για 5 ώρες να την ευχαριστηθώ (όταν τα οικονομικά μου μου το επιτρέψουν).
Τρελαίνομαι να την παίρνω απο πίσω μιας και ειναι πεντακάθαρη και έχει δουλεμένη τρύπα οπότε αντέχει το σφυροκόπημα χωρις να παραπονιέται.
Άντζελα μακάρι να υπήρχαν και άλλες κοπέλες σαν και εσένα εκεί έξω αλλά μάλλον μερικές έχουν καβαλήσει τόσο το καλάμι που ίσως τους έχει μπει βαθιά και έχει φτάσει εγκέφαλο.
Να σαι πάντα καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
tanapou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
821
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Borgia21, Dirty69, AlexEasyRider και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2016
Ετσι .... και λιγα λες .... ποτε δεν θα ξεμείνει απο δουλειά. Αντζελάρα σε λατρεύουμε
09 Μαρτίου, 2016
Είναι στο TOP 3 μου η Άντζελα φίλε Καπέλο
10 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αμα θέλεις μου λες τις αλλες δυο ???
19 Μαρτίου, 2016
Καλησπερα,

Πως μπορω να βρω το τηλεφωνο της;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4