Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 54 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αν και έχουν γραφτεί πολλά θα ήθελα να καταθέσω κ εγω την εμπειρία μου με την Ναγια.
Από την στιγμή που ανταλλάξαμε τηλέφωνα η επικοινωνία ήταν ευκολη. Μιλήσαμε και μου έκανε εντύπωση που μιλάγαμε λες κ γνωριζόμαστε χρονια. Πάντα ευγενικη και ευχαρη.
Το ραντεβού λοιπόν κλείστηκε εύκολα σε χοτελ των β.π.
Η κοπέλα ήρθε με μια πολύ μικρή καθυστέρηση αφού όμως είχα ενημερωθεί αρκετά πριν. Θα έλεγα ότι είναι το κλασικό χρονικό όριο που αργεί μια γυναικα..Μεγάλο χαμόγελο
Ανοίγοντας την πόρτα αντίκρισα μια γυναικαρα..όμορφη και σεξυ ντυμένη κ με μια θετική αύρα που πλημμηρισε το δωματιο αμεσως..μιλήσαμε στην αρχή όχι για να σπάσει ο παγος (ο πάγος είχε σπάσει από το τηλέφωνο και την πρώτη μας επαφη) αλλά γιατί είναι ένας ανθρωπος που γουστάρεις να μιλας μαζί του..πάντα άνετη κ χαμογελαστη..
Μαζί της είχε μια τσάντα με διαφορά εσώρουχα κ.α. για να ντυθεί έτσι ακριβώς που θέλεις κ να σε ικανοποιήσει. Τη πρότεινα να φορεσει εκείνη ότι θέλει και να μου κάνει εκπληξη..
Αλλά τι έκπληξη...εγώ απλά ήθελα να θαυμασω αυτό το υπέροχο σωμα. .
Απίστευτο κορμι..απαλή κ πεντακαθαρη..στήθος στον θεό , ο κωλος της τουμπανο..τι άλλο να ζητήσει κανεις?
Στα του αγώνα όρεξη να έχεις να δοκιμάζεις όσα έχεις στο μυαλό σου..σε τρελαινει με την συμμετοχή της χωρίς υπερβολες,χωρίς μα κ μου..τρομερή πιπα κ στο σεξ σε πάει σε άλλη διασταση...όπως ισχύει για όλες τις κοπελες αν φερθεις σωστά η ανταμοιβή θα είναι εξίσου καλη.
Μόνο που με την Ναγια η ανταμοιβή είναι πολύ παραπάνω από καλη..Με λεπτομέρειες έχουν αναφερθεί πολλοί φίλοι πιο κάτω οπότε δεν θα κουρασω..
Θέλω να αναφέρω ότι η κοπελα δεν κοίταξε πότε ρολόι και το κινητό της ούτε καν ακούστηκε αλλά κ η ίδια πότε δεν το κοιταξε. Αυτό για μένα σημαίνει πολλα..
Η Νάγια είναι μια γυναικα ηφαιστειο..το ζει έντονα το ραντεβού κ εμενα μου έβγαλε τρελά γουστα σε όλα τα επίπεδα και το κυριοτερο με έφτιαξε εγκεφαλικα..μια πολύ όμορφη εμπειρία που σίγουρα θα επαναληφθεί..
Όσο για το οικονομικό εμένα προσωπικά δεν με άγγιξε καθολου..αν σκεφτώ ότι 3 ωρες πέρασα έτσι ακριβώς όπως ήθελα με μια γυναικαρα,είμαι οκ.
Από τα ραντεβού που σίγουρα θα επαναλαβω.
Να περνάτε καλά φίλοι μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 02, 2016
Διάρκεια
3 ώρες
Κόστος
400€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Joxx
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
884
Πόντοι:
1.026
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hunter35, nagia, powerpack και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαρτίου, 2016
Εδεησε ο μαμονας να επιτρεψειιιι. Αμηνννν
04 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλο χαμόγελοΚαπέλο
04 Μαρτίου, 2016
τελεια κριτικη....
Καλά περασες...
Η δικιά μου κριτική κάπου ξέπεσε...
04 Μαρτίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε ευχαριστώ φίλε μου..κάποια στιγμή θα ανέβει κ η δικιά σου.Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4