Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπον..ας πω κ εγω την εμπειρία μου με την Κατερινα. Πήρα τηλέφωνο κ ζήτησα άμεσα ραντεβού κ ετσι κ έγινε. Η Συννενόηση μαζί της ευκολη. Η κοπέλα ήρθε γρήγορα χωρίς να καθυστερήσει καθόλου. Όταν μπήκε στο δωμάτιο είδα ένα φοβερό κορμι με ένα πολύ ωραίο στηθος που δεν μπορούσα να πάρω τα μάτια μου από πανω του..! Ύψος γύρω στο 1.70.
Τώρα για το πρόσωπο ο καθένας μας έχει τα δικά του γουστα..εγώ που είμαι παράξενος μου άρεσε όπως με έφτιαξαν κ τα τατουάζ που ειχε.
Στο δωματιο μιλήσαμε λίγο αν κ δεν χρειάστηκε να σπασει ο πάγος γιατί από την αρχή φάνηκε ότι είχαμε χημεια. Η Κατερίνα είναι άνετο τυπακι.μπάνιο κ αρχή του αγωνα. Αρκετά καλό στοματικο κ εγω να ασχολούμαι με το καθαρό της μ@#*κι..πέρασμα κράνους κ εκει τα είδα ολα. Φοβερή συμμετοχή κ στα 4 η θέα ακόμα καλυτερη. Να θέλει όλο κ πιο άγρια κ η τύπισσα να με έχει κάνει τούρμπο! Κάπως έτσι ήρθε το τέλος του πρώτου γύρου.
Τσιγαράκι κουβεντούλα κ μου ορμάει για έναρξη 2ου γυρου όπου ήταν πολύ καλυτερος..
Εναλλαγή στάσεων , σφυροκοπηματα , φιλιά να βγάζει καβλωτικες φωνούλες κ αν κ αργούσε να ερθει το τέλος δεν διαμαρτηθηκε πουθενα.
Συπερασμα. Αν και ήμουν διστακτικός για το ραντεβού μου βγήκε σε καλο. Πέρασα πολύ καλα κ σίγουρα θα κάνω και αλλο ραντεβού μαζί της. Ίσως να ισχύει αυτό που γράφτηκε κ σε άλλη κριτικη με το θέμα χημειας...δεν ξερω.. εμεις πάντως ταιριαξαμε μια χαρά κ αυτό βγήκε στον αγωνα..
Να περνάτε καλα φίλοι μου.Κουλ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Joxx
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
884
Πόντοι:
1.026
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 odyseas21, old boy, zadren και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Φεβρουαρίου, 2016
Καλησπέρα φίλε,
το κινητό της κοπέλας που μπορώ να το βρώ?
Ευχαριστώ.
27 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! ημαρτον πια. πανω πανω ειναι το προφιλ της κοπελλας που εχει και το τηλ.

http://www.bourdela.com/forum/index.php?action=profile;u=134452 ξαναπαρτο μηπως παλι δε το βλεπεις
28 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ φίλε μου..όλα έτοιμα στο πιατο τα θελουν..Μεγάλο χαμόγελο
Σε λιγο θα περνουμε εμείς τηλ να τους κλείνουμε τα ραντεβού!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3