Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 42 10
Call-Girls 111666
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πάμε τώρα σε μία περίπτωση που έχω πάει πριν λίγο καιρό , αλλά έχω ξεχάσει να την αναφέρω.
Η κυρία που θα αναφέρω νομίζω ότι ανήκει για μένα στα πολύ καλά Μιλφ που έχω γνωρίσει και έχω περάσει πολύ καλά.
Το όνομα αυτής Έλλη 29 , η κυρία ξέρει να περνάει καλά να σε κάνει να νοιώθεις και εσύ πολύ όμορφα. Την περίοδο εκείνη ήταν λίγο δύσκολο να βρεις ελεύθερο χρόνο που να βόλευαι και εσένα βέβαια. Μετά από κάποιες προσπάθειες κλέισαμε κάποιο ραντεβού με τον κύριο που διαχειριζόταν τις κλήσεις.Η κυρία στην ώρα εμφανίζεται πολύ εντυπωσιακή.Έκανε το μπάνιο της , ήταν πολύ καθαρή επίσης σημαντικό στοιχείο για μένα , μοσχοβολούσε το όμορφο γατάκι της , έιχε πολύ όρεξη και σου έβγαζε τρομερή ενέργεια.Πρόγραμμα απίστευτο και με πίσο πορτα , τελείωσε κανονικά χωρίς προσποιήσεις . Το μόνο μελανό σημείο για τα δικά μου βλεβαι γούστα είναι τ απλαστικά βυζιά , που όπως είχα ξανά γράψει δεν είναι του γούστου μου η πλαστικούρα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
72
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 steeve, Joxx

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2016
συνάδελφε, η πίσω πόρτα στα 80; Δεν ήταν +20; Για διευκρίνησε, να ξέρουμε αν υπάρχουν αναπροσαρμογές ή αν τυχόν έχεις κάνει κάποιο
λάθος, στην τιμή που αναφέρεις Καπέλο
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
19 Φεβρουαρίου, 2016
Το μαγαζι πάει για λουκέτο με αυτές της τιμες βγηκαν κ δυο προμοτορια σε 2 μέρες μεσα να μας πουν για την έλλη μονο στα 50 κ φουλ θα με δει πάλι αυτα άντε μερα
S
sohoviz
19 Φεβρουαρίου, 2016
Στα 100 ειναι με την πισω πορτα..δεν εχει αλλαξει κατι φιλε..και μια χαρα τιμη ειναι για την μιλφαρα που γαμας..αν γλωσσοφιλουσε κιολας..θα την πολυ καλο vfm!!
19 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

υπαρχουν αξιολογοτατα τεμαχια με καλυτερο σερβισ στις ιδιες τιμες φουλ. πχ Αννα 590, Αντζελα, Αν δεν συμβαδισει με τον ανταγωνισμο στην κατηγορια παπαλα.....
26 Μαΐου, 2017
Το τηλέφωνο της δεν μπορώ να βρω αν μπορει κάποιος να το στείλει στο mirmidonas1976@gmail.com
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5