Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το ραντεβού κλείστηκε μια μέρα πριν και η κοπελα στο γραφείο που μίλησα εξυπηρετική κ κατατοπιστικη σε σχέση με την κοπελα που εκλεισα.
Η συνάντηση έγινε πολύ αργά κ δεν ήξερα αν η Αννα μαρια λόγω ώρας θα έχει κεφια.
Πήγα χοτελ μπανιαριστικα κ περίμενα το κοριτσι να ερθει. Με μια πολύ μικρή καθυστέρηση χτυπάει η πόρτα κ ανοίγω βλέποντας την κορασιδα χαμογελαστη κ ευδιαθετη.
Όσο αφορά το πρόσωπο όντως θυμίζει λίγο από παολα (τραγουδιστρια) που εμένα μου αρεσε.παραγγειλαμε ποτάκι λίγο σοσιαλ και περιμένω να βγει από το μπάνιο.
Η Αννα μαρια είναι κοντουλα όσο γράφει κ στο σαιτ κανονική σε βαρος. Στα υπόλοιπα έχει λίγο πεσμένο στήθος κ λίγο χαλάρωση στη κοιλιά που εμένα δεν με πείραξε. Πήγα περισσότερο για το προγραμμα..
Πρόγραμμα το οποίο ήταν φωτια..
Φιλάει πάρα πολύ ωραία και η πιπα ονειρο!! Θα συμφωνώ με τον φίλο djnet71 είναι αριστούργημα η πιπα της κοπελας..
Τα είχε ολα. Περιποίηση όλης της περιοχής με αρκετές δόσεις dt κ mouthfucking..να μην χορταίνω εγώ αλλά κ η ίδια δεν σταματάει με τιποτα. Μεγαλη απολαυση.. στον αγώνα συμμετέχει παίρνει μερικές πρωτοβουλίες κ δεν λέει όχι σε τιποτα. Να πω εδώ ότι ο κωλος της είναι πολύ καλός. Ακόμα κ στον δεύτερο γύρο που εγώ είχα παραδώσει πνεύμα λόγω κούρασης (πήγα στο ραντεβού μετά την δουλεια) η Αννα μαρια τα έδωσε όλα με αποκορύφωμα να ειναι ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού κ εγω από πανω να τον έχω στο στομα της σε ένα ονειρικό mouthfucking! !.κάπως έτσι τελείωσε ένα ακόμα ραντεβού.
Μια πολύ καλή συνάντηση που σίγουρα θα ξαναεκανα. Τώρα όσοι φίλοι θέλουν ένα κορμί άψογο δεν είναι για εδω.
Όσοι θέλουν ένα γεμάτο πρόγραμμα σίγουρα η κοπελα θα τους ικανοποιήσει αρκετα.
Δεν αναιρω τους φίλους που έγραψαν τις προηγούμενες κριτικες. Άλλωστε υπάρχουν διαφορετικά γούστα κ εμείς είμαστε εδώ να λέμε τις εμπειρίες μας.
Αυτά τα λίγα από μενα.
Να περνάτε καλα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
240€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Joxx
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
884
Πόντοι:
1.026
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vasilislo, djnet71, xprncseeker και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού