Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 20 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα. Άλλη μία καλή κριτική για την κοπέλα, γιατί την αξίζει! Μες την καύλα παιδιά η Μελίσσα, τι άλλο να πω. Κορμί λαμπάδα, σφιχτό, τέλειο δέρμα, φοβερές αναλογίες, ψηλή, με τέλειο βυζί και κώλο και ένα προσωπάκι πολύ γλυκό με καυλιάρικο χαμόγελο! Προσεγμένη εμφάνιση, με σέξι εσώρουχα και ψηλές κάλτσες που προσωπικά είναι το φετίχ μου. Με διάθεση να σε ικανοποιήσει από την πρώτη στιγμή που μπαίνει στο δωμάτιο. Μιλάμε για πολύ καλά σκηνοθετημένη gfe κατάσταση, με φλερτάκι, νάζι, γλωσσόφιλα και τρίψιμο που σε κάνει πέτρα στη στιγμή. Με καύλωσε τόσο που την πήρα επιτόπου, χωρίς να πάμε για μπανάκι που μου πρότεινε. Εννοείται ότι μοσχοβολούσε βέβαια. Στην αρένα εξίσου καυλωτική, με βαθειά καλλιτεχνική πίπα με φουλ περιποίηση στα περίχωρα και πολύ καλά στησίματα στο γαμήσι στο ανέλπιστα στενό μουνάκι της. Άκρως προσαρμοστική στα δεδομένα του κρεβατιού, αφού μετά την gfeκατάσταση του πρώτου γύρου, ακολούθησε το άγριο σφυροκόπημα του δεύτερου, όπου δεν δυσανασχέτησε καθόλου, ούτε και όταν έγινε λούτσα στο σπέρμα που τα πήρε όλα στη φατσούλα της. Γενικά μου έμεινε η εντύπωση ότι η κοπέλα θέλει και προσπαθεί να ψυχολογήσει τον πελάτη της και να του δώσει αυτό που θέλει για να περάσει καλά. Εν κατακλείδι δηλαδή, τα δουλεύει τα λεφτά και δεν την έχει δει ντίβα, όπως πιθανόν κάποιες άλλες του χώρου (παραδείγματα ξέρουμε όλοι), αξίζει δηλαδή μια δοκιμή. Ακόμα κι αν κάποιος δεν περάσει όσο καλά πέρασα εγώ ή η κοπέλα είναι κάτω των προσδοκιών του, δεν νομίζω να φύγει νιώθωντας εξαπατημένος. Εγώ πάντως σίγουρα θα ξανάπαιρνα. Λεφτά να υπάρχουν (γιατί δεν είναι και λίγα...).

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 04, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
antifa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
374
Πόντοι:
2.272
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, hobit13, mkce12 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Φεβρουαρίου, 2016
αυτη ειναι απο τα καλυτερα και πιο φιλοτιμα μωρα υδρωνει την φανελλα....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1