Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
ειχα βαρεσει μπελια δεν αντεχα αλλο και επρεπε καπου να ξεσπασω..η ωρα 1 τ βραδυ και οι επιλογες ητανε λιγες...ηθελα κατι με αναλ και τ γραφειο μου προτεινε την συγκεκριμενη κοπελα..επειδη ειχα πολλες καυλες ειπα οκ μιας και με ειχε φτιαξει ο κωλος της..φτανω στο γνωστο ξενοδοχειο περιμενω και μετα απο κανα πενταλεπτο χτυπαει η πορτα..ανοιγω και να τ πρωτο σοκ..η κοπελα απο προσωπο ητανε πολυ μετρια για μενα μαλλι μαυρο και οχι κοκκινο και τ στομα της ψιλομυριζε οταν ηγε να με φιλησει...μπαινουμε μεσα την ρωτησα αν θελει κατι μου αρπαζει τ ποτηρι ουισκι που επεινα λες και ητανε δικο της..γενικα ειχε μια πολυ περιεργη συμπεριφορα...στ μπανιο δεν πηγε..μεγαλο φαουλ για μενα..πεφτει κατω αρχιζει να με πιπωνει δεν τ εχει δεν μπορει εχει μκρο στομα ισα ισα που εμπαινε μεχρι τ κεφαλι...και εδω ξεκινανε τα ωραια..αρχιζω να την ξεντυνω σιγα σιγα και διακρινω ενα ανυπαρκτο στηθος με ραγαδες σχισμες στο ενα απο τα δυο στην κοιλια και προς τον κωλο..θεαμα για μενα οχι και τοσο ωραιο...κανω μια κινηση να γλειψω προς τα κατω και με πιανουν κατι οσμες οποτε λεω αστο καλυτερα...βαζω προφυλακτικο αρχιζουμε εκει τ εχει προσπαθει η κοπελα και εχει και στενο μουνακι..χυσιμο στ στομα οπου τα πηρε ολα χωρις παραπανο...χαλαρωση τσιγαρακι μεγεστο φαουλ παλι πηγε τουαλετα τα εφτυσε αλλα μπανιο δεν εκανε...ειχα ξενερωσει ξεκινησε παλι πιπα αλλα εγω δεν..στηνεται στα 4 αλλα εγω δεν..ετσι περασε η ωρα της εδωσα τ δωρακι της και αντε γεια..καιρωταω εγω τωρα..ΑΞΙΖΕΙ ΑΥΤΗ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ???ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...ελιζω να βοηθησα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, STAVROS6969, satyrus και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2016
Με εσωσες. Ήθελα να τη κλεισω!
07 Φεβρουαρίου, 2016
180€ μποχας και δεν επαιξε ουτε αναλ? ....
07 Φεβρουαρίου, 2016
Κινούμενη εστία μόλυνσης!
Χωρίς μπάνιο ρε φίλε την έχει στείλει Money Mouth
07 Φεβρουαρίου, 2016
Φίλε stavros_alani αντί να την διώξεις με τις κλωτσιές την βρωμιάρα την κράτησες και τις έσκασες 180 ??? Χμμμ; Money Mouth
07 Φεβρουαρίου, 2016
Βοήθησες και κόσμο έσωσες Ναι!
08 Φεβρουαρίου, 2016
Στο μονο που πρεπει να ριξεις το φταιξιμο τυπε ειναι ο εαυτος σου αντι να τη διωξεις τη βρωμιαρα την κρατησες και την εσκασες και 180 ευροπουλα Μαλακίααυτη πηρε το παραδακι και εσυ εμεινες με το να ριχνεις το φταιξιμο σε καποιον
08 Φεβρουαρίου, 2016
Χμμμ;Επειδη μου εχει τυχει παρομοια περιπτωση,πως αντεξες κ την κρατησες μιαμιση ωρα;αντε πες το πρωτο μπαλακι κρατησε ενα μισαωρο,με το μπανιο κτλπ. το υπόλοιπο διαστημα τι κανατε????το 180αρι παντως δικαιολογειτε αφου την κρατησες τοσο.Μην στεναχωριέσε όμως,πες οτι τα φραγκα τα θυσίασες στο βωμό της ενημερωσης,στις καταδρομικές όλοι εχουμε φαει φόλα.
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7