Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161666
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την marialena σε κεντρικό ξενοδοχείο, το ραντεβού κλείστηκε εύκολα με ένα τηλεφώνημα από την προηγούμενη μέρα και δυο sms πριν το ραντεβού.
Είναι άνετη και ευγενική από την πρωτη στιγμή και μετά από λίγες κουβέντες που ανταλλάξαμε πήγε για ντουζ και μου ήρθε ντυμένη με ένα sexy μαύρο κορμάκι, που τόνιζε το πραγματικά πολύ όμορφο κωλαράκι της.
Το προσωπό της αντικειμενικά κάτι το μέτριο , υποκειμενικά μου θύμιζε την καυλιάρα γειτόνισα οπότε ήμουν ΟΚ, το στήθος της μικρό φυσικό και όμορφο με ρόγα πύραυλο που κατά την διάρκεια του αγώνα (με δική της προτροπή) την τράβαγα και την δάγκωσα αλύπητα.
Στοματικό με πολύ καλή τεχνική και dt , παραλίγο να τελειώσω πολύ γρήγορα.
Γλύψιμο και δαχτυλιασμα ταυτοχρόνως στις τρυπούλες της αδιαμαρτύρητα, δοκιμάσαμε πολλές στάσεις και σημεία μέσα στο δωμάτιο , η καλύτερη εμπειρία μου μαζί της ήταν όταν την είχα στα 4 και την κάρφωνα στο κολαράκι της , με τράβηγμα μαλλιών ,σφαλιάρες στο κολαράκι και παράλληλα μου ζήταγε να την πιάνω σφικτά από την μέση και να την πηδήξω δυνατά.
Μια πραγματικά πολύ καλή εμπειρία με την marialena που στις υπηρεσίες που προσφέρει είναι δύναμη.
Παρόλαυτα στο αν θα προσπαθήσω να την ξανασυναντήσω , θα απαντήσω “ίσως” :
1. Γιατί αν ήθελε να είναι vfm νομίζω ότι θα έπρεπε να είχε το full προγραμμα σε 1 ώρα και στα 100€, βέβαια αναγνωρίζω το δικαίωμα της κάθε κοπέλας να προσφέρει τις υπηρεσίες της και να διαμορφώνει το δωράκι της όπως νομίζει.
2. Με την ενασχόληση μου με το σπορ αναζητώ καινούργιες εμπειρίες.

Τέλος θέλω να παρακαλέσω να μην στείλει κανένα μέλος pm και να μου ζητάει τηλέφωνο γιατί το τηλέφωνο το δίνει μόνη της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
odyseas21
Μέλος
Εγγραφή:
28 Νοε 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
101
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Makis99, Bestron.13, IT-G7 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού