Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταρχήν να ξεκαθαρίσω ότι πολύ πρόσφατα έκανα λογαριασμό στο site.Όχι γιατί δεν ήθελα, παρακολουθώ χρόνια αλλά δεν έχω χρόνο. Η περίπτωση της V με έκανε να γραφτώ και θα εξηγήσω γιατί... Προσπάθησα με πλάγιο τρόπο (όπως γίνονται όλα στην Ελλάδα να την δω)Μου έδωσε το τηλ. φίλος...Η απάντηση της Valeria ήταν ξεκάθαρη ..Είναι σημαντικό να είσαι μέλος στο site...ΤΕΛΟΣ !!! Νευρίασα , τσαντίστηκα , τρελάθηκα ! έτσι είσαι λέω ? Φτιάχνω λογαριασμό και αρχίζω και στέλνω p.m ...Τίποτα ... Κατάλαβα ότι πρέπει να με ψυχολογήσει από αυτά που γράφω ...(δυστυχώς είναι ο μόνος τρόπος που έχειόπως μου είπε μετά)Της έστειλα p.m πως εαν είναι να βρεθούμε μετά από μήνες ή χρόνια εγώ με αναπηρικό ή Π ή με αθενοφόρο και κολόγερος δεν θα περιμένω...Γεία σου δεν έχεις χρόνο για εμένα αλλά δυστυχώς ούτε και εγώ για εσένα. Και ξαφνικά μια μέρα μου λέει...Τι λες να βρεθούμε ? Την επόμενη μέρα εγώ κλαρινογαμπρός στο Bill ..Πρώτη φορά με valeria πρώτη φορά sto Βιλλ...Το Bill γεμάτο η ρεσεψιονίστ ξινή ...περίμενε και θα σε φωνάξω ...Παίρνω ποτό...Και ξαφνικά αδειάζει δωμάτιο ( αγχος έπρεπε να στείλω νούμερο δωματίου ) η ξινή αλλάζει αμέσως με κερνάει τα ποτά και χίλιες συγνώμες για την καθυστέρηση ! Το αγχος για τη valeria παραμένει όμως ! Θα έρθει ? Θα έρθει και θα φύγει στο τέταρτο σαν αυτά που γράφουν τα παιδιά στο site ? Ούτε απάντηση έρχομαι ούτε τίποτα!!1 Και ξαφνικά χτυπάει η πόρτα ...ΑΓΓΕΛΟΣ ,ΜΑΓΙΚΟ ΚΟΡΙΤΣΙ,ΕΥΓΕΝΙΚΗ ΜΕ ΧΙΟΥΜΟΡ.. Χωρίς τουπέ , χαμογελαστή ,ευχάριστη ίσως και ντροπαλή ! Αααα επιτέλους εσύ είσαι μου λέει ! Πήραμε ποτά είπαμε για το όλο σκηνικό της έδειξα τις φωτο από το πρόσφατο ταξίδι μου στη Ρωσία (αυτά που έζησα εκεί σε studio massage , σε βίζητες και σε ομορφιά απλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ....Το sex μαζί της μαγικό , φιλιά απλόχερα παντού, συζητάει για τα πάντα , είναι έξυπνη και είναι αυτό που είναι . Όχι ψεύτικα βογγητά όχι μαλακίες τύπου τι μου κάνεις !!!ΑΙΣΘΗΣΙΑΣΜΟΣ στο 100%... Μόνο 10 , 10 , 10 σε αυτό τον άγγελο. ότι γράφω μπορεί να επιβεβαιωθεί και από την Valeria αν και δεν με νοιάζει κι ολας.Έχω 20 χρόνια στο άθλημα αλλά αυτά που έζησα στη Ρωσία τα έζησα εδώ μόνο με την Valeria και 2-3 άλλες.Ευχαριστώ και συγνώμη αν σας κούρασα...Επισης επισκεφτήτε όποιος θέλει το site 5 massage.ru (με video clip των κοριτσιών που θα δεις ) !!! και όποιος φίλος έχει πάει σε αυτό το studio massage θα χαρώ να μου πει τις εντυπώσεις από τις δίμετρες θεές εκεί !!!ΈρωταςΓράφω μόνο ότι ζω και όχι ότι φαντάζομαι ή θα ήθελα να ζήσω . Ευχαριστώ για την υπομονή σας ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
feragamo
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
31 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
25.057
Πόντοι:
26.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, TOMCRUISE, Karelis69 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2016
πεσαμε σε αγαπουλι!Γλώσσα πλακα κανω μαν..αφου περασες καλα! εγω δεν ειχα ακομη την τιμη..δεν εχει καταλαβει ακομα λεει πολλα για το ατομο μου!Γερο-μύστηςΝαι!
06 Φεβρουαρίου, 2016
Οι πιρφόροι κατέστρεψαν την Ελλάδα.
P
px75
06 Φεβρουαρίου, 2016
Δυστυχώς αν "1 εικόνα 1.000 λέξεις" δεν θα υπήρχε λόγος να περιγράφουμε αυτές τις εικόνες με χιλιάδες λέξεις.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3