Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Διαβάζοντας τις κριτικές των 2 φίλων ποιο κάτω μπήκα και εγώ στο πειρασμο να πάρω μια ψιλή κοπέλα με γυμνασμένο σώμα...και άφησα το Κατερινάκι το οποιο φαίνεται πολλά υποσχόμενο...

Θέλοντας να είμαι αντικειμενικός θα πω ότι η κοπέλα είναι όντως ψιλή και έχει παρα πολύ γλυκα χαρακτηριστικά..εκεί όμως που δεν υπάρχει η παραμικρή σχέση είναι στο σώμα...δυστυχώς έχεις τουλάχιστον 8/10 κιλά πάνω από τις φωτογραφίες...και λυπάμαι γιατί έχω πάρει κοπέλες από το πρακτορείο αυτό και δεν έχω μείνει δυσαρεστημένος...

Γενικά φαίνεται άπειρο κορίτσι αλλα δεν πρέπει να έχει πρόβλημα να ικανοποίηση κάποιον...απλά εγώ εκείνη τη στιγμή ο μονο που ήθελα ήταν να αδειάσω και να φύγω οποτε δεν μπήκα σε πολλές διαδικασίες...

Η κοπέλα κάνει στοματικό χωρίς προφυλακτικό απλά εγώ για δικούς μου λόγους δεν ήθελα...πρωκτικό δεν επιχείρησα καν...

Από καθαριότητα όντως πολύ καθαρή και περιποιημένη...προτείνεται σε λάτρεις νταρντανογυναικων...

Έλλειψη επικοινωνίας με στοιχειώδη αγγλικά που σε αποζημιώνει όμως με το χαμόγελο της...

Ας βγάλει ο καθένας τα συμπεράσματα του...εγώ πάντως είμαι αντικειμενικός...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 05, 2016
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
777
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, Nearxos, piko

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2016
*Έλλειψη επικοινωνίας με στοιχειώδη αγγλικά...φίλε μου μάλλον οι δύο μας συναντισαμε άλλη κοπέλα.
06 Φεβρουαρίου, 2016
μερικες φορες γελαω με το γεγονος οτι ο ενας γραφει τα καλυτερα για μια κοπελα, και ο αλλος ακριβως τα αντιθετα.
Και να φανταστεις , οτι ημουν ετοιμος να την δοκιμασω , αυτην την εβδομαδα.....
08 Φεβρουαρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Λυπάμαι αλλα αναλογικά με τις φωτογραφίες και τη κριτική σου τότε σίγουρα συναντήσαμε άλλη κοπέλα...δεν εξηγείται διαφορετικά...(όσον αφορά το επίπεδο γνώσης των Αγγλικών μου πίστεψε κάτι κατέχω Ματάκι)
10 Φεβρουαρίου, 2016
εντάξει μπορεί η κοπέλα να μην ήξερε αγγλικά και να μην ήταν τόσο ωραία όσο περίμενες άλλα 5?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4