Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161601
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την marialena σε ξενοδοχείο στο κέντρο μετά από άλαγη μηνυμάτων 1-2 μέρες πριν, έφτασε στην ώρα της απλά ντυμένη και χαμογελαστή.
Αφού μπήκε στο ντουζ, βγήκε και θαύμασα το 'χυτο' τις κορμί που κάτω από το ημίφως του δωματίου...λαμπηριζε.
Ξάπλωσε δίπλα μου και αρχίσαμε τα χάδια και τα φιλιά, ενώ απολαμβανα την υπέροχη μυρωδιά τις, σε λίγο βρέθηκε να τον έχει στο στόμα όπου και ασχολήθηκε με όρεξη και με τον κατάλληλο ρυθμό για να το ευχαριστηθεις στο έπακρο, όπου μετά από λίγο ήρθε το τέλος.
Μπανάκι ξανά, κουβεντούλα με χάδια (πολύ καλή και άνετη στο κομμάτι αυτο) και σειρά μου να ασχοληθώ εγώ με αυτή βάζοντας την γλώσσα μου στην πεντακάθαρη ΜΟΥΝΑΡΑ τις όπου και ασχολήθηκα αρκετά μιας και το απολαμβάναμε και η δύο μετά τις ζήτησα να έρθει από πάνω μου και άρχισε να με 'καβαλάει' ακολουθώντας τον ρυθμό μου όπου και τελείωσα μέσα τις.
Πιστεύω ότι η marialena είναι ένα πλάσμα που γουστάρει αυτό που κάνει τις αρέσει να κάνει sex και θελει να περάσεις καλά μαζί τις, στην δικη μου περίπτωση μπορούσε πιστεύω να δώσει περισσότερα αλλά δεν τα ζητήσα, άφησα τα 'γουστα' για την επόμενη φορά...

Καλά να περνάτε και να γαματε καλύτερα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 01, 2016
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
maniouel
Μέγας
Εγγραφή:
12 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.062
Πόντοι:
3.910
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Jim25jim, ILIAS1339 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2016
Δεν μου λες, για το τηλέφωνο πόσο περίμενες;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1