Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 96196
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχω μπεί στο τριπάκι να ανανεώσω τη καρνταρόμπα με τα στανταράκια μου τον τελευταίο καιρό, και ήθελα να προσθέσω και κάτι σε mini size Σπασίκλας

Δυό-τρείς φορές που προσπάθησα στο παρελθόν να επικοινωνήσω μαζί της δεν έκατσε, ήταν τότε που κάποιος χοντρομαλάκας της τοπαιζε στρουμφάκι και την εκβίαζε και είχε φοβηθεί το κορίτσιΘυμός Χθες όμως το σήκωσε με την πρώτη, και σε μία ώρα ακριβώς ήταν στο ΧοτέλιΜατάκι

Εμφάνιση φοιτητριούλας, σπορτίβ, αμακιγιάριστη, σκάρτα 1.55 ύψος, 44 κιλά, πολύ όμορφο πρόσωπο, σώμα πολύ καλό με κοιλιακούς και γράμμωση, βυζάκι 0,5Σπασίκλας και πολύ όμορφα άκραΧαμόγελο Μαλάκι δίχρωμο, σκούρο καστανό το μισό, και το άλλο μισό πιό ανοιχτό (αυτό δεν της πολυταιριάζει και θα το αλλάξει μάλλον σύντομα...). Ηλικία 26, αλλά λόγω σωματότυπου και φατσούλας, άνετα περνάει για 20άραΣπασίκλας

Κάτσαμε ένα 10λεπτο (!!!) να γνωριστούμε λίγο, γιατί ήθελα να σπάσει ο πάγος, είχα παραγγείλει και το κατι τις για να πιούμε, και μόλις βγήκε από το μπανάκι ήταν άλλο πράμαΜατάκι

Πολλά χαμόγελα και αγκαλιές, φιλιά φουλ παντού, τέλειο δέρμα (κάπου στο στήθος χάνει λίγο...αλλά το υπόλοιπο είναι αλάβαστρο), ρόγες κάγκελο, και πολύ-πολύ-καλή πίπα όσο πάει και όσο θέλεις, με σουπερ φουλ περιποίηση στα γύρο...Γλώσσα

Η κοπέλα είναι πολύ γυμνασμένη (έχει δουλέψει όπως μου είπε νεώτερη σε στύλους στην Ιταλία, αλλά κάνει και πολύ χορό!!!). Ανέβηκε στο κατάρτι και έβγαλε γαμώ τα προγράμματα...κανονικό, reverse, πλαϊνό, πλαγιομετωπικό, κόντρα σορόκο, μαϊστρο, λεβάντε και τα μυαλά στα κάγκελαΝαι!

Ακολούθησε πινέλο Νο5 που το κράτησε γεμάτο τέταρτο (μέλι Παρνασού, όχι παίξε γέλασε), και μου είπε ότι "γι'αυτό που μούκανες θα σε στραγγίσω..."Μεγάλο χαμόγελο Έ...τόπε και τόκανε....Προσκύνημα

Χαλαρώσαμε λίγο, ντουζάκι ξανά και πάλι πίσω στο στίβο της διαβολοβδομάδας Θυμός Για να μην το τραβάω σε μάκρος, η κοπελίτσα μου έβγαλε γαμώ τις χημείες. Θα ακολουθήσει σύντομα επαναληπτική προκειμένου να προκριθεί για στανταράκι...

Καλά γλέντια σε όλουςΜατάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 04, 2016
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
GEORGE G
Σπουδαίος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
1.798
Πόντοι:
2.426
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, sgk5150, satyrus και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού